Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Years & Years w Polsce

Years & Years w Polsce

(fot. materiały prasowe)Laureat nagrody BBC Sound Of 2015 – zespół Years & Years – gwiazdą Spring Break Festival & Conference 2015. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia!

Years & Years to brytyjskie trio tworzące szeroko pojętą muzykę elektroniczną, opisywaną często jako połączenie electro popu z R&B i elementami house’u z lat 90. Zespół składa się z Mikekey’a Goldswoethy’a, Emre Turkmena oraz Olly’ego Alexandra. Pomimo młodego wieku muzycy pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym – w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha. W ubiegłym tygodniu zwyciężyli w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound. Obecnie zespół pracuje nad debiutanckim albumem, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Spring Break to pionierskie na polskim rynku przedsięwzięcie – impreza, która łączy w sobie dwa podstawowe elementy festiwalu showcase’owego – część konferencyjną i koncertową. W trakcie Spring Break koncerty młodych, obiecujących zespołów sąsiadują więc z warsztatami i wykładami dla uczestników. Pierwsza edycja wydarzenia pokazała jak bardzo brakowało tego typu imprezy na polskim gruncie. Świetne recenzje samej imprezy, jak i tworzących ją wydarzeń, a także wsparcie ze strony środowiska muzycznego i publiczności sprawiło, że Spring Break wraca, a kolejna edycja zaistnieje w Poznaniu na jeszcze większą skalę!

Do sprzedaży trafiły już karnety na Spring Break 2015. Dostępne są na stronach www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletomat.pl, www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn oraz w Centrum Kultury Zamek. Warto dodać, że podobnie jak w zeszłym roku – nie będą dostępne bilety jednodniowe. Karnety podlegać będą wymianie na opaski i upoważniać do wstępu na wszystkie koncerty festiwalu (do wyczerpania miejsc w klubach).

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony