Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Paulla & DJ Adamus – premiera wspólnego singla

Paulla & DJ Adamus – premiera wspólnego singla

(fot. materiały prasowe)Paulla i DJ Adamus, czyli najgorętszy duet roku ujawniają efekt wspólnie spędzonych chwil. „Nigdy o Tobie nie zapomnę” to ich przebojowy singiel na karnawał.

DJ Adamus (producent i juror w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”) i Paulla (wokalistka, uczestniczka show) poznali się w tamtym roku na planie programu.

– „Bardzo fajnie nam się rozmawiało podczas jednego z after party. Doszliśmy do wniosku, że warto byłoby kontynuować tę znajomość i stworzyć również jakiś projekt muzyczny. Na początku Adam zaproponował mi materiał klubowy, ale po przesłuchaniu go stwierdziłam, że nie do końca dobrze czuję się w takiej stylistyce. Zaczęliśmy więc szukać innych rozwiązań. W końcu sama zaproponowałam mu piosenkę, która odpowiada moim warunkom głosowym, a on zrobił resztę. Rozumiemy się świetnie.” – przyznaje Paulla.

Piosenka nosi tytuł „Nigdy o Tobie nie zapomnę” i jest singlem na karnawał. Produkcja DJ-a Adamusa, z tekstem Paulli i muzyką Michała Kacprzaka została zmiksowana i zmasterowana w Szwecji.

– „Z Paullą przygotowaliśmy też wspólne show na Sylwestrową Moc Przebojów w Gdyni. Wyprodukowałem dla niej specjalną wersję hitu Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”. Myślę, że jako producent odkryłem nową odsłonę Paulli, mniej nostalgiczną, a bardziej taneczną” – dodaje DJ Adamus.

Duet jest w trakcie pracy nad teledyskiem, natomiast już dziś utwór dostępny jest w serwisach internetowych:
Spotify – http://open.spotify.com/album/353QXFG50FC5Ln8F56yD8e
Deezer – http://www.deezer.com/album/9529868
iTunes – https://itunes.apple.com/pl/album/nigdy-o-tobie-nie-zapomne/id959471343?l=pl
Rdio – http://www.rdio.com/artist/Paulla%2C_DJ_Adamus/album/Nigdy_O_Tobie_Nie_Zapomn%C4%99/
Nokia Music – http://www.mixrad.io/pl/pl/products/paulla/nigdy-o-tobie-nie-zapomn/75150065/
Google Play – https://play.google.com/store/music/album/Paulla_Nigdy_O_Tobie_Nie_Zapomn%C4%99?id=Brjo5cxuuv5az5ndeyatbdp2jaa

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony