Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Kasia Moś z cyklu Friday Live Stage

Kasia Moś z cyklu Friday Live Stage

(fot. materiały prasowe)Good Time Radio z wielką przyjemnością zaprasza na koncert znakomitej wokalistki – Kasi Moś! Materiał koncertu zawiera utwory własne, które pojawią się na debiutanckiej płycie oraz znane i lubiane covery w oryginalnych aranżacjach zagrane w nietypowym składzie zespołu.

Kasia jest finalistką III edycji programu „Must be the music”.  Wystąpiła w „The Pussycat Dolls Burlesque Review”, u boku takich gwiazd jak Kelly Osborne, Mya i Carmen Electra.

Współpracowała m.in. z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, grupą hip-hopową Bezimienni. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna. Wystąpiła w Konkursie Eurowizji z kompozycją Roberta Jansona „I wanna know”. Zaśpiewała fragmenty dwóch piosenek do filmu animowanego „Disco Robaczki”. W zeszłym roku odbyła się premiera utworów „Zatracam się” oraz wakacyjny „Break”, do których powstały również teledyski. Podczas zeszłorocznego festiwalu TOPtrendy wystąpiła w koncercie „Królowie sieci” z DJ Adamusem.

W styczniu tego roku do kin trafił film „Obce ciało” Krzysztofa Zanussiego, w którym zaśpiewała wokalizę do kompozycji Wojciecha Kilara. Aktualnie można zobaczyć Kasię w najnowszej, już drugiej, reklamie telewizyjnej LINK4.

Debiutancka płyta wokalistki ukaże się jeszcze w tym roku.

23.01.2015 godz. 21:30
Ul. Paderewskiego 10, Poznań
BILETY: 15 zł
Dostępne cały tydzień w barze Good Time Radio oraz w sprzedaży internetowej.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony