Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Panny Wyklęte 15 stycznia w Stodole

Panny Wyklęte 15 stycznia w Stodole

(fot. materiały prasowe)Panny Wyklęte/Wygnane po raz pierwszy w Stodole! 15 stycznia usłyszymy i zobaczymy niezwykłe widowisko muzyczne udziałem znakomitych osobistości sceny polskiej.

Jest to wspólny projekt Fundacji Niepodległości, Dariusza Malejonka i zespołu Maleo Reggae Rockers. Do współpracy muzycy zaprosili polskie wokalistki, reprezentujące różnorodność stylową.

Płyta „Panny Wyklęte Wygnane vol. 1″, której premiera odbyła się w dniu 9 listopada 2014 roku to pierwsza część muzyczno-historycznej podróży, która przybliży nam tematy zesłania, przez które całe rodziny były dziesiątkowane głodem, zimnem, chorobami, a także walki za ojczyznę na obcej ziemi, tęsknoty za Polską i zetknięcia z obcą kulturą, muzyką, klimatem… Jest to kolejny tak trudny fragment w naszej historii opowiedzianej tekstem i muzyką ku czci Roku Żołnierzy Tułaczy. Na koncercie usłyszymy także utwory z płyty „Panny Wyklęte”, której premiera odbyła się w 2013 roku i zyskała spektakularną popularność.Wśród artystek, które u boku Maleo Reggae Rockers zabiorą nas w podróż muzyczno-historyczną, zobaczymy m.in. Kasię Kowalską, Anię Rusowicz, Marikę, Marcelinę, zespół Dziewczyny, Anię Brachaczek, Kasię Malejonek i Angelikę Korszyńską – Górny, Paresłów.

Bilety:
Do 24 grudnia – 39 pln (stojące), 69 pln (balkon)
Od 25 grudnia – 46 pln (stojące), 76 pln (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10). Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony