Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Postanowienie noworoczne – zdrowa dieta

Postanowienie noworoczne – zdrowa dieta

(fot. materiały prasowe)Nie ma lepszego momentu na zmiany niż początek nowego roku. Dobrze o tym wie Konrad Gaca, „chudotwórca” i pomysłodawca kompleksowego programu walki z otyłością Gaca System. Jest on także autorem – niedawno wydanej – książki „Kuchnia fit”. To świetna propozycja nie tylko dla tych, którzy dbają o sylwetkę i zdrowie, ale także dla osób, które dopiero planują trwale zmienić złe nawyki żywieniowe.

Na liście postanowień noworocznych bardzo często widnieje pozycja –  „odchudzić się”. W nowym roku planujemy dużo ćwiczyć, zrezygnować ze słodyczy czy przejść na restrykcyjną dietę. Niestety przy tym zapominamy o podstawach niezbędnych do tego aby metamorfoza była efektywna i długofalowa. W rezultacie często zmagamy się z efektem jo-jo i tylko nielicznym udaje się zrealizować to postanowienie.

Tym osobom, które nie wiedzą jak zacząć, z pomocą przychodzi Konrad Gaca, który w swojej nowej książce pt. „Kuchnia fit”, pokazuje, na czym polega świadome i zdrowe odżywianie.  Proponowane przez dietetyka menu jest bardzo różnorodne oraz bogate w smaczne i dopasowane do pory dnia potrawy. Autor nie namawia do drakońskiej diety, czy głodówki, ale uczy prawidłowego dobierania produktów. Czy to pyszne, faszerowane schabem i jogurtem jajka, czy pierś z kurczaka na musie z sezamu i brokuł – każda potrawa ma za zadanie zaspokoić głód oraz dostarczyć odpowiedniej ilości energii i składników odżywczych. Przy okazji dieta Gacy jest bogata w białko i eliminuje produkty powodujące tycie.

Istnieje wiele powodów, dla których warto odżywiać się według wskazówek autora książki. Dietetyk, który odchudził blisko 20 000 Polaków (m.in. uczestników programu „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”, jak i powszechnie znanych i lubianych tj. mistrzyni tańca Iwona Pavlović, wokalistka Danuta Błażejczyk, aktorka Dominika Gwit czy śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska), jest ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania. Przygoda z „Kuchnią fit” to droga do lepszego samopoczucia i szczupłej sylwetki.

Książka ukazała się 19 listopada nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony