Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Miley Cyrus „jedzie na maksa” – biografia kontrowersyjnej gwiazdy już w księgarniach

Miley Cyrus „jedzie na maksa” – biografia kontrowersyjnej gwiazdy już w księgarniach

(fot. materiały prasowe)

Jeszcze kilka lat temu była jedynie bohaterką popularnego serialu familijnego – Hannah Montana. Dziś 22-letnia Miley to skandalistka i ociekająca seksem prowokatorka, ale także utalentowana wokalistka. W listopadzie do księgarń w całej Polsce trafiła biografia, przedstawiająca kulisy oraz smaczki z życia i kariery tej kontrowersyjnej supergwiazdy. Książka „Jazda na maksa” ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Miley prywatnie nigdy nie była taka słodka i niewinna jak jej serialowa bohaterka – Hannah Montana. Za złe zachowanie została wyrzucona z prywatnej ewangelickiej szkoły. Zszokowanym rówieśniczkom tłumaczyła na czym polega francuski pocałunek. Popadła w konflikt z prawem, gdy ukradła skuter swojej nauczycielki. To tylko wybrane i niepublikowane wcześniej fakty z życia Miley, o których dowiadujemy się z książki Sary Oliver „Jazda na Maksa” z wiele mówiącym rozwinięciem tytułu „tej niepokornej dziewczyny nie da się powstrzymać”. Ta biografia to nie tylko wciągający życiorys artystki, ale także autentyczna i przejmująca opowieść o jednym z największych gwiazdorskich przeobrażeń w dziejach światowego show-biznesu.

Miley Cyrus to symbol buntu współczesnych nastolatków. Karierę zaczęła w wieku dziewięciu lat. Gdy miała piętnaście, była już multimilionerką. Zarówno fani muzycznego talentu Miley, jak i ci, których bardziej intryguje ten niegrzeczny i prowokacyjny obraz gwiazdy, w biografii będą mogli poznać tajemnice jej krótkiego dzieciństwa oraz błyskawicznego dojrzewania. Książka odkrywa barwną  naturę artystki i ujawnia nieznane dotąd tajemnice drogi do jej sławy.

Autorka biografii Miley Cyrus – Angielka Sarah Oliver ma na swoim koncie kilka książek o gwiazdach z pierwszych stron kolorowych magazynów. Spod jej pióra wyszły bestsellery Sunday Timesa m.in. „One Direction A-Z” oraz „Robert Pattison A-Z”.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony