Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Gorąca muzyczna końcówka roku, a co w przyszłym?

Gorąca muzyczna końcówka roku, a co w przyszłym?

(fot. materiały prasowe)15 grudnia wielkie wydarzenie muzyczne w Atlas Arenie w Łodzi. Lenny Kravitz z powodu swojej niedyspozycji musiał przełożyć koncert z 3 listopada. Niewątpliwie jest jednym z najbardziej utalentowanych muzyków. Ma niepowtarzalny styl, który łączy kilka gatunków muzyki, rock, pop, funk. Artysta gra na kilku instrumentów, między innymi perkusji i basie. Uwielbiany i podziwiany na całym świecie. Na jego koncerty przez ćwierćwiecze przychodzą tłumy. Podczas koncertu w łódzkiej Arenie będzie promował swoją nową płytę, która pojawiła się na rynku niedawno. Warto zajrzeć jeszcze na nowy teledysk promujący płytę ‘Strut’.

Muzyczny początek roku
25 lutego w klubie Stodoła w Warszawie wystąpi Macy Gray. W październiku w sklepach pojawił się jej nowy album Macy Gray The Way. Kompozytorka, a zarazem piosenkarka o bardzo charakterystycznej, chrypliwej barwie głosu zaśpiewa między innymi piosenki ze swojej nowej płyty. Bilety są już do nabycia. Również w lutym, dokładnie dzień przed koncertem Macy Gray, w Krakowie wystąpi Katy Perry. Gwiazda muzyki pop wykona show ‘Prismatic World Tour’ w Kraków Arena.

Garou w marcu 2015 i Robbie Williams po raz pierwszy w Polsce
Garou wystąpi w sześciu polskich miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdyni, Krakowie, Warszawie. Początek trasy koncertowej w Polsce 21 marca 2015 r. we Wrocławiu. Garou, podobnie jak Kravitz, gra na kilku instrumentach i zachwyca głosem, pełnym emocji. Z pewnością każdy zna „Gitan” czy „Revien”, piosenki nucone przez miliony na świecie. Podczas koncertów w Polsce z pewnością je usłyszymy, a także piosenki z nowej płyty. W 2015 roku w trasę koncertową rusza również Robbie Williams. Artysta zagości w Polsce 17 kwietnia w Arena Kraków. Jego trasa ‘Let Me Entertain You’ odnosi się do jednego z największych hitów, z roku 1998. Podczas koncertu z pewnością usłyszymy takie przeboje jak ‘Angesl’, ‘Candy’, ‘She’s The One’. Nie zabraknie piosenek w rytmie swing, z ostatniego albumu artysty ‘Swings Both Ways’. To będzie pierwszy koncert muzyka w Polsce, stąd tak bardzo wyczekiwany przez fanów.

To jeszcze nie koniec
Rok 2015 to także liczne festiwale. 30 kwietnia rozpocznie się we Wrocławiu Asymmetry Festival. Na scenie będziemy mogli usłyszeć bezkompromisowych artystów i posłuchać nowoczesnych brzmień muzyki. A w czerwcu Orange Warsaw Festival 2015. W przyszłym roku czekają nas również liczne nowości płytowe. Fani amerykańskiej legendy rocka Toto, doczekają się płyty. Mało tego zespół zagra dwa koncerty w Polsce, we Wrocławiu i w Warszawie. W przyszłym roku płytę wyda również Bob Dylan z coverami ‘Shadows in the Night’.

Będzie się działo muzycznie w 2015 roku. By nie przegapić imprez i wydarzeń, warto śledzić zakładkę z koncertami i nowościami muzycznymi.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony