Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Tomasz Raczek podpisuje mikołajkowe prezenty

Tomasz Raczek podpisuje mikołajkowe prezenty

(fot. materiały prasowe)5 grudnia Tomasz Raczek zaprasza na podpisywanie swojej płyty Tomasz Raczek. Sztuka Słuchania Filmów. Przeboje, która wraz z autografem autora, może być wyjątkowym prezentem na Mikołajki, nie tylko dla miłośników X Muzy.

Kompilacja szesnastu utworów na płycie nie jest zbiorem najbardziej zgranych i oczywistych przebojów, które można znaleźć na innych wydawnictwach tego typu, czy usłyszeć na playlistach w radiu. Jest przedstawieniem kompleksowego podejścia do tematu hitów w obrazach kinowych. Album zawiera utwory, które mają swoją historię, dającą się odczytywać równolegle z filmem. Tomasz Raczek przygotował także dołączaną do płyty książeczkę z tekstami przedstawiającymi ciekawe, mało znane historie przebojów i filmów,
z których pochodzą.

Obok takich wykonawców jak: Ella Fitzgerald (z piosenką Manhattan z serialu Tylko Manhattan), Julie Cruise (Falling z serialu Twin Peaks) czy Pola Negri (Tango Notturno z filmu Tango Notturno), na płycie usłyszymy także przepiękną kompozycję Nim wstanie dzień (z obrazu Prawo i pięść) w wykonaniu Edmunda Fettinga oraz nieustannie zachwycającą swoim wszechstronnym talentem Irenę Kwiatkowską w piosence Roztańczone nogi z filmu Hallo Szpicbródka!

Znawca światowego kina będzie podpisywał płyty 5 grudnia (piątek) od godziny 18:00 w Empiku w CH Arkadia.

Tomasz Raczek. Sztuka Słuchania Filmów. Przeboje to pierwsze przedsięwzięcie znanego krytyka filmowego na polskim rynku muzycznym.

Premiera albumu miała miejsce 3 listopada br. Ukazała się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony