Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy singiel Edyty Górniak – „Glow on”

Nowy singiel Edyty Górniak – „Glow on”

(fot. materiały prasowe)Takiej Edyty Górniak nie znali chyba nawet jej najwierniejsi fani. W tym roku legenda polskiej sceny muzycznej prezentuje się w zupełnie innej niż dotąd odsłonie i po raz kolejny zapisuje się w pamięci słuchaczy.

Zaskoczyła nas nie tylko przemianą wizerunkową, ale przede wszystkim kompletną przemianą artystyczną. Singiel Your High zdecydowanie otworzył nowy etap muzyczny w życiu Artystki. Wakacyjny hit przez wiele dni znajdował się w Top 3 najlepiej sprzedających się utworów w Polsce. Zajął pierwsze pozycje zarówno w rankingach sprzedaży, jak i na radiowych listach przebojów.

Glow On to drugi singiel, po Your High, promujący najnowszy album Edyty Górniak. Jego Premiera odbędzie się w 2015’, jubileuszowym dla Artystki roku.

Glow On, podobnie jak Your High powstał pod okiem duetu kompozytorsko-producenckiego DUSTPLASTIC. Tym razem Edyta dołączyła do teamu i jest także współautorem utworu. W odróżnieniu od wakacyjno-słonecznego Your High, Glow On jest utworem hipnotycznym, lekko transowym, ubranym w brzmienie elektro. Jest zgodny z aurą jesienną, lecz nie ma w nim ciężkiej zadumy. Jest raczej sensualny…

Już w dniu Premiery Glow On zdobył uznanie słuchaczy, którzy określają go słowem – magiczny…

W sobotę podczas telewizyjnego show muzycznego The Voice of Poland, odbyła się premiera telewizyjna utworu.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony