Jestes tutaj: Home » FILM » Zobacz najlepsze reklamy świata nagrodzone w Cannes! Pokazy Cannes Lions Imagination Day 30 października w Multikinie

Zobacz najlepsze reklamy świata nagrodzone w Cannes! Pokazy Cannes Lions Imagination Day 30 października w Multikinie

(fot. materiały prasowe)30 października 2014 r. o godzinie 19:30 Multikino zaprasza do udziału w pokazach najlepszych reklam świata Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions. W tym roku odbędą się w aż 7 miastach, w kinach sieci Multikino.

Impreza organizowana jest już po raz dziewiąty i na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń związanych z reklamą – z roku na rok poszerza swoje grono fanów i bije rekordy popularności. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najlepsze, najbardziej kreatywne kampanie i filmy reklamowe z całego świata nagrodzone w tegorocznej edycji Cannes Lions – najbardziej prestiżowego konkursu reklamowego na świecie Wieczorny pokaz reklam inspiruje dużą dawką świeżego spojrzenia na reklamę, pobudza wyobraźnię, bawi, zachwyca, porusza, zaskakuje. Wobec takich reklam, nie można być obojętnym. Zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrej reklamy!

Pokaz odbędzie się aż w 7 miastach Polski: w Multikinie Gdynia, Katowice, Kraków, Poznań Stary Browar, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, a także w kinie Silver Screen w Łodzi!

Pokaz w Multikinie Warszawa Złote Tarasy zostanie poprzedzony wręczeniem statuetek polskim agencjom reklamowym, które doceniono na tegorocznym Festiwalu Cannes Lions oraz najlepszym zespołom konkursu Young Creatives Eurobest.

Bilety:
Warszawa Złote Tarasy: 35 zł bilet normalny, 30 zł bilet studencki
Gdynia, Katowice, Kraków, Wrocław Arkady Wrocławskie, Silver Screen Łódź: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet studencki.

Bilety na wieczorne pokazy Cannes Lions Imagination Day już w sprzedaży w kasach kin w poszczególnych miastach oraz na stronie www.multikino.pl

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Ars Thanea, K2, Starcom MediaVest Group oraz Multikino Media.
Więcej informacji o Imagination Day na stronie:  www.imaginationday.pl

Nośnik / Technologia: Odtworzenie, kinowy format cyfrowy zgodny ze standardem DCI, High Definition.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony