Jestes tutaj: Home » slider » „Rajd Dakar” rusza w Polskę

„Rajd Dakar” rusza w Polskę

(fot. materiały prasowe)Już 26 listopada w warszawskim Teatrze Palladium, 13 grudnia na wrocławskiej scenie ATM na Bielanach oraz 14 grudnia w Teatrze Ludowym w Krakowie zostanie wystawiony spektakl „Małżeński Rajd Dakar”.

Jest to sztuka wypełniona żartem, opowieść o zazdrości, miłości, zniechęceniu, namiętności, gniewie, radości i innych emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu.

Bohaterowie sztuki: Jolka i Fryderyk – małżeństwo z długoletnim stażem. Mają na głowie całą masę problemów: dorastające dzieci, remont domu, a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze problemy z teściową. Próbując coś zmienić, wyruszają na rajd w samo serce Afryki. Dopiero kiedy samochód odmówi posłuszeństwa, a telefon przestanie działać, okaże się, czy ich związek przetrwa.

W przedstawieniu wystąpią: Mirosław Zbrojewicz, weteran teatralnych desek oraz Katarzyna Pakosińska, znana ze swojej miłości do Gruzji i najbardziej zaraźliwego śmiechu w całej Polsce. Bilety na spektakle można nabyć na stronie www.ebilet.pl

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony