Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premiera teledysku Curly Heads z udziałem Marcina Dorocińskiego

Premiera teledysku Curly Heads z udziałem Marcina Dorocińskiego

(fot. materiały prasowe)Teledysk do „Reconcile”, pierwszego singla Curly Heads, z płyty „Ruby Dress Skinny Dog” został zrealizowany przez duet Psychokino, czyli Dorotę Piskor i Tomka Ślesickiego.

Sekwencja telenoweli oparta jest na pierwotnym pomyśle zespołu, jednak filmowcy poszli o krok dalej, postanowili zabawić się konwencją i wymieszać świat filmowy z rzeczywistym. Mrugnięciem oka w stronę widza jest też obsadzenie Marcina Dorocińskiego w roli gwiazdy telenoweli – zabójczo przystojnego lekarza Roberto Sancheza. Tradycyjnie dla produkcji Psychokino, zespół pojawia się w rolach epizodycznych.

A tak przygodę na planie teledysku wspominają członkowie zespołu:

Dawid: – „Plan teledysku był cudowny! Kolejny raz współpracowaliśmy z zespołem Psychokino. Na planie byli wspaniali ludzie. Świetna atmosfera. Mieliśmy plan by całość historii ukryć w realiach brazylijskiej telenoweli, jednak Psychokino podsunęło nam scenariusz zainspirowany naszym pomysłem w nieco rozbudowanej wersji. Przystaliśmy na to i efekt tej pracy można zobaczyć teraz!”.

Damian: – „Praca na planie była dla mnie czymś zupełnie nowym i ekscytującym. Udział w tworzeniu teledysku i zobaczenie pracy „od kuchni” było świetnym doświadczeniem. Zawsze chcieliśmy zrobić teledysk „z jajem” i uważam ze nam się udało.”

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony