Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » „League of Legends” Transmisja finału rozgrywek światowych na wielkim ekranie tylko w Multikinie i tylko ze Sprite

„League of Legends” Transmisja finału rozgrywek światowych na wielkim ekranie tylko w Multikinie i tylko ze Sprite

(fot. materiały prasowe)Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisje Finału rozgrywek światowych „League of Legends”. Multikino przy współpracy z marką Sprite i producentem gry Riot Games zapraszają na finał mistrzostw świata „League of Legends”. Transmisja odbędzie się 19 października w 7 wybranych kinach sieci Multikino.

Transmisja finału rozgrywek światowych „League of Legends” rozpocznie się w niedzielę 19 października o godzinie 8:00. W zależności od wyniku rozgrywki mogą potrwać do godziny 17:00, jeśli będą wymagane dogrywki. Transmisję zobaczymy w aż 7 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Podczas eventu w wybranych kinach będzie możliwość spotkania ze znanymi YouTuberami współpracującymi z marką Sprite. W Multikinie Wrocław Arkady Wrocławskie widzowie spotkają się z Rock-iem, a w Multikinie Warszawa Ursynów z SKKF-em.

O YouTuberach:
SKKF i Rock to absolutni liderzy w kanale gier komputerowych. Ich twórczość idealnie pasuje do SPRITE’a, który jest Sponsorem Głównym Transmisji rozgrywek League of Legends w Multikinie.

– SKKF – to jeden z najpopularniejszych twórców ze środowiska gier w Polsce. Swoją osobowością i umiejętnościami zjednał sobie ogromną liczbę fanów osiągąjąc ponad 950 000 subskrypcji. Ceni sobie bezpośredni kontakt z widzami, dzięki czemu jest przez nich niezwykle pozytywnie odbierany.
– Rock – prezenter gier, vloger, komentator. Od trzech lat prowadzi programy dotyczące gier wideo, które stale cieszą się dużą popularnością wśród ponad 770 000 subskrybentów. Doceniany przede wszystkim za wiedzę oraz niezwykły szacunek dla słuchaczy.

Bilety:
Bilety na transmisję finałów mistrzostw świata w cenie 34 zł.
Bilety już w sprzedaży online i w kasach kin. Liczba biletów ograniczona!

Uwaga! Komentarz angielski.

Organizator: Multikino S.A.
Producent: Riot Games Limited
Partner strategiczny: Sprite

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony