Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Supergwiazda muzyki pop, Cheryl, powraca z nowym singlem ‘I Don’t Care’!

Supergwiazda muzyki pop, Cheryl, powraca z nowym singlem ‘I Don’t Care’!

(fot. materiały prasowe)Utwór „I Don’t Care” jest przebojowy, radosny i pełen życia. Napisany przez Bonnie McKee, Jocke Ahlund, John Newman i samą Cheryl, ma szansę stać się prawdziwym hitem.

Życiowy triumf i gotowość na wszystko to tematy, którymi przesiąknięty jest nadchodzący, solowy album Cheryl – życie jest krótkie, korzystajmy z niego! – „Jestem teraz dorosłą kobietą; już nie przeszkadzają mi rzeczy, który kiedyś mnie drażniły” zauważa Cheryl. – „Wciąż przejmuję się pewnymi rzeczami, ale odkryłam co jest ważne, a co zdecydowanie nie”.

Nowy singiel pojawi się na nadchodzącym solowym albumie Cheryl – Only Human, który pojawi się jeszcze w tym roku. Only Human będzie czwartym albumem w solowej karierze Cheryl, który utwierdzi jej pozycję jako gwiazdy z najwyższej półki. Cheryl pracowała zarówno ze znanymi twórcami hitów, takimi jak Sia, Greg Kurstin czy Invisible Men, jak i nowymi artystami i producentami od Red Triangle do Electric.

„I Don’t Care” jest następcą ostatniego numeru jeden Cheryl – „Crazy Stupid Love”. Był to czwarty solowy numer jeden w jej karierze, dzięki któremu została jedną z trzech Brytyjek z taka ilością singli na szczycie. „Crazy Stupid Love” był poprzedzony: „Fight For This Love”, „Promise This” oraz „Call My Name”.

Nadchodzące miesiące będą bardzo pracowite dla Cheryl. W dodatku do wydania  „Only Human” Cheryl powraca jako juror w brytyjskim X Factor. Została ponadto nominowana do MTV European Music Award w kategorii Najlepszy Artysta z Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony