Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Ella Henderson ujawniła kolejny singiel

Ella Henderson ujawniła kolejny singiel

(fot. materiały prasowe)Uznawana za jeden z największych skarbów wytwórni Simona Cowella Ella Henderson długo przygotowywała się do swojego debiutu.. Od czasu występu w programie X Facor (odpadła w odcinku, kiedy jej konkurentem był James Arthur) wielu trzymało za nią kciuki (w tym m.in. Adele i Lily Allen).

Kiedy więc wydała pierwszy singiel „Ghost”, od razu wystrzelił on na sam szczyt listy sprzedaży utworów. Ale to, że stał się też najlepiej sprzedającym się singlem debiutującego artysty tego roku na Wyspach (600 tys. sprzedanych singli!) i automatycznie jedną z najważniejszych piosenek roku, było niespodzianką nawet dla samej wokalistki. Silna, wyrazista barwa głosu i rewelacyjne kompozycje na całej płycie Elli – „Chapter One” – gwarantują, że ukazujący się ostatecznie 14 października album będzie pełnym sukcesem. A jeśli dodać, że pracowali nad nimi tacy twórcy przebojów jak Ryan Tedder (Adele, Beyonce, Leona Lewis), Claude Kelly (Britney Spears, Jessie J, Kelly Clarkson), Ed White (Adele), Salaam Remi (Amy Winehouse, Alicia Keys) i Babyface (Madonna, Janet Jackson) to można mieć pewność, że będzie to płyta wręcz naszpikowana przebojami.

Mimo, że na listach przebojów w całej Europie wciąż jeszcze rządzi „Ghost”, wokalistka udostępniła właśnie klip do swojego nowego singla „Glow”.

Album „Chapter One” 14 października ukaże się w wersji standard (13 utworów) i deluxe (18 utworów, poszerzona szata graficzna).

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony