Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Bush ujawniają klip do numeru zapowiadającego nową płytę

Bush ujawniają klip do numeru zapowiadającego nową płytę

(fot. materiały prasowe)Niewiele ponad 2 tygodnie zostały do premiery nowej studyjnej płyty amerykańskiej grupy Bush, która w latach 90-tych była jednym z najsłynniejszych przedstawicieli muzyki grunge.

Grupa w 2010  roku udanie powróciła krążkiem „The Sea Of Memories” z którego singiel „The Sound Of Winter” był przez kilka tygodni najczęściej odtwarzanym utworem w amerykańskich stacjach rockowych. Rok 2014 to nowy, pierwszy w brawach Sony Music album „Man On The Run”, nagrywany w studiu Davida Grogla z producentem Foo Fighters, Mastodona i Deftones – Nick Raskulinecz. Promujący płytę singiel „The Only Way Out” doczekał się właśnie klipu.

„Man On The Run” ukaże się w wersji cyfrowej (wszyscy którzy zamówią go przed premierą na iTunes otrzymają do natychmiastowego pobrania singiel „The Only Way Out” oraz utwór tytułowy z płyty) a także CD, CD Deluxe (3 dodatkowe utwory) i na 2 płytach winylowych (premiera winyla: 18 listopada).  W listopadzie ukażą się zremasterowane reedycje wszystkich studyjnych albumów Bush.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony