Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Prywatny teledysk Anny Wyszkoni

Prywatny teledysk Anny Wyszkoni

(fot. materiały prasowe)W miniony weekend Ania Wyszkoni ujawniła niespodziankę, którą zapowiedziała na swoim FB kilka tygodni temu: ciepły, rodzinny teledysk, stworzony z materiałów domowego archiwum do najbardziej osobistej piosenki na płycie, która od kilku tygodni podbija radiowe playlisty – „Biegnij przed siebie”.

Utwór „Biegnij przed siebie” promuje Platynową Edycję płyty Anny Wyszkoni „Życie jest w porządku”. Teledysk, który do niej powstał, jest dość szczególny, bo pokazuje Anię w najbardziej życiowej z ról – roli mamy. To pierwszy taki klip w dorobku Ani. I tak, jak w poprzednim, „Na cześć wariata”, nie pojawiła się wcale oddając pole profesjonalnym aktorom, tak w najnowszym pokazuje się wraz ze swoimi dziećmi bez żadnego retuszu i stylizacji w zwykłych domowych sytuacjach.

Oto, co o nowym teledysku mówi sama Ania: – „Piosenkę „Biegnij przed siebie” napisałam z myślą o moich dzieciach, więc kiedy pojawił się pomysł zrealizowania teledysku do niej, od razu wiedziałam, że trzeba zmontować go z prywatnych filmów z Polą i Tobiaszem, które kręci się dziś przy każdej okazji zwykłym telefonem. To najbardziej osobisty tekst, jaki kiedykolwiek napisałam, a teledysk jest jego idealnym dopełnieniem. Jestem szczęśliwa i dumna z moich dzieci, dlatego postanowiłam podzielić się tym szczęściem z moimi fanami„.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony