Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Kalendarze na 2015 rok

Kalendarze na 2015 rok

(fot. materiały prasowe)Wydawnictwo Burda Książki przygotowało dla swoich czytelników szeroki wybór kalendarzy na nadchodzący rok. Oprócz legendarnego kalendarza National Geographic, który ukazuje się już od 2002 roku, do sprzedaży trafią także kalendarze Martyny Wojciechowskiej i Beaty Pawlikowskiej. Wszystkie dostępne są na rynku już od 24 września.

Kalendarz Beaty Pawlikowskiej to 365 pozytywnych myśli na każdy dzień. Podróżniczka przekonuje, że codziennie można znaleźć nowy powód do bycia szczęśliwym człowiekiem. Swoje dobre rady, złote myśli, sprawdzone wskazówki ilustruje własnoręcznymi rysunkami. W kalendarzu można również znaleźć zabawne czy nietypowe święta, okazje i festiwale, m.in. Dzień Spełniania Swoich Marzeń, Dzień Kubusia Puchatka czy Festiwal Orzechów Kokosowych Inarajan na Wyspie Guam. Beata Pawlikowska opisała swoje ulubione przepisy na zdrowe i pyszne potrawy, np. na zupę z soczewicy z młodymi warzywami. W kalendarzu znajduje się też miejsce na zapisanie notatek, kontaktów i spraw do załatwienia.

 (fot. materiały prasowe)

Znana podróżniczka Martyna Wojciechowska przygotowała dla czytelników coś więcej niż standardowy terminarz. Kalendarz zawiera opisy krajów, które zapierają dech w piersiach bogactwem kultury i przyrody: Argentyny, Chin, Tajlandii, Nowej Zelandii, Etiopii i wielu innych. Strony kalendarza ilustrowane są pięknymi zdjęciami i ciekawostkami z wybranych regionów – to prawdziwa dawka inspiracji i pozytywnej energii na każdy dzień. Nie zabrakło także miejsca na cotygodniowe notatki oraz mapy, gdzie właściciel może zaznaczyć swoje ulubione destynacje.

 (fot. materiały prasowe)

Kalendarz National Geographic znany jest czytelnikom już od ponad dekady. Tradycyjnie wyróżnia się elegancką, twardą oprawą z ecoskóry i gustownymi tłoczeniami. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: granatowa i brązowa. Poszczególne tygodnie w kalendarzu zilustrowane są panoramicznymi fotografiami z wyjątkowych miejsc dookoła świata: Mount Rainier w Waszyngtonie, świątyni Minakszi w Indiach,  francuskich Alp, londyńskiego Piccadilly Circus. Zawiera on również m.in. miesięczny terminarz na rok 2015 i 2016, przybliżone odległości między głównymi miastami w Polsce i wybranymi miastami na świecie, daty popularnych imienin, miejsce na adresy i telefony oraz notes.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony