Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Czy rozmowy ze zmarłymi są możliwe? Książka na podstawie hitu kanału TLC

Czy rozmowy ze zmarłymi są możliwe? Książka na podstawie hitu kanału TLC

(fot. materiały prasowe)W książce „Medium z Long Island” Theresa Caputo opowiada o swoim niezwykłym darze – umiejętności komunikowania się z duszami zmarłych. Zdradza, co dzieje się po śmierci, uczy, jak rozmawiać z bliskimi, którzy już odeszli oraz pomaga uporać się z żałobą. Książka ukaże się 24 września nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Theresa Caputo jest gwiazdą emitowanego przez kanał TLC programu „Medium z Long Island”. W swojej książce zdradza, jak wygląda jej życie jako medium. Jak twierdzi, pierwsze  próby komunikowania się z duszami przeżyła już jako czterolatka, lecz w pełni zaakceptowała swój dar dopiero w wieku trzydziestu trzech lat. Wiodła szczęśliwe życie jako zapracowana matka i żona, ale cierpiała na chroniczne lęki, które, jak się okazało, wzięły się z ignorowania daru. Gdy Theresa zaczęła kontaktować się z zaświatami, poczuła się znacznie lepiej. Od tamtej pory wykorzystuje swój niezwykły dar do niesienia ludziom wsparcia po utracie najbliższych.

Autorka w jasny sposób wyjaśnia czytelnikom, co dzieje się z duszą po śmierci. Uświadamia, że życie nie ogranicza się tylko do spraw doczesnych. Okazuje się, że zmarli są bezpieczni i spokojni, przebywając po Tamtej Stronie. W dodatku nie opuszczają swoich bliskich, ale towarzyszą im, opiekują się nimi, okazują im miłość i wsparcie. Theresa Caputo zdradza, w ilu rolach występują nasi bliscy, przyjaciele, anioły, przewodnicy, dusze oraz Bóg, zarówno na ziemi, jak i w zaświatach. Przekonuje też czytelników, że mogą bezpiecznie kontaktować się z duszami zmarłych – dowodzą tego z pozoru niewytłumaczalne  zdarzenia i zjawiska, które wiele osób obserwuje i odczuwa. Theresa Caputo wyjaśnia, że należy uznać bliskość dusz zmarłych i otworzyć się na nią. Dzięki temu można przyjmować życiowe lekcje i wzruszające przekazy, które mają docierać z Tamtej Strony.

Na koniec autorka tłumaczy, w jaki sposób radzić sobie z negatywną energią oraz uczy, jak zdrowo przejść przez żałobę i uśmierzyć ból po stracie.

– „Gdy przyjęłam dar od Boga i go zaakceptowałam, powiedziałam Mu, że o duszach i zaświatach chcę wiedzieć tylko to, co może pomóc ludziom przejść przez okres żałoby, zamknąć go i cieszyć się życiem, zgodnie z wolą bliskich, którzy od nich odeszli. To właśnie stało się moją misją. Wierzę w to, że każdy dysponuje umiejętnością komunikowania się z duszami i może rozwinąć swoją intuicję. Wasi bliscy po śmierci fizycznej żyją w świecie duchowym, ale nadal pragną  się z wami porozumiewać.” – pisze Theresa Caputo.

O autorce:
Theresa Caputo urodziła się i wychowała w stanie Nowy Jork i mieszka tam z mężem i dwójką dzieci. Jest gwiazdą emitowanego przez kanał TLC programu „Medium z Long Island”, poświęconego jej życiu. Theresa od ponad dziesięciu lat pracuje jako medium i legitymuje się certyfikatem Forever Family Foundation.

Nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukazały się również poradniki: „Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęście”, „Anioły. Życie po śmierci”, „Diament. Duchowa strona człowieka” oraz „Kod Uzdrawiania”, również w wersji Audiobook.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony