Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Sam Smith nominowany do 4 nagród MTV EMA

Sam Smith nominowany do 4 nagród MTV EMA

(fot. materiały prasowe)To kolejny wielki tydzień w karierze Sama Smitha. Sam dostał aż 4 nominacje do MTV European Music Awards 2014. Wokalista będzie walczył o prestiżową nagrodę MTV w kategoriach „Najlepsza piosenka”, „Najlepszy nowy artysta”, „Najlepszy artysta PUSH” oraz „Najlepszy artysta z Wielkiej Brytanii i Irlandii”.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 9 listopada w The SSE Hydro arenie w Glasgow. Będzie to również jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Fani mogą głosować na swoich faworytów na stronie http://uk.mtvema.com/vote

Album „In The Lonely Hour” ponownie znalazł się na 1 miejscu brytyjskiej listy bestsellerów. To już czwarty tydzień Sama na szczycie The Official UK Album Chart. Ponadto „In The Lonely Hour” został trzecim najlepiej sprzedającym się albumem tego roku w Wielkiej Brytanii.

Singiel „I’m Not The Only One” wspiął się na 3 miejsce listy przebojów i jest na 1 miejscu na brytyjskim airplay’u. Remix z A$AP Rocky’iem wspiął się na 27 miejsce w iTunes i był przesłuchany ponad 1,5 miliona razy w serwisie Soundcloud.

Nie cichną również głosy zachwytu po występie Artysty na iTunes Festivalu, gdzie dał fenomenalny, pełen duszy występ czarując publiczność utworami takimi jak „Leave Your Lover” czy „Stay With Me”. Brytyjska część nadchodzącej trasy Sama wyprzedała się w niecałą godzinę.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony