Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nicole Scherzinger ujawnia szczegóły nowej płyty

Nicole Scherzinger ujawnia szczegóły nowej płyty

(fot. materiały prasowe)Niegdyś liderka Pussycat Dolls, a dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek, modelek i tancerek na świecie – Nicole Scherzinger – 21 października wyda nowy album w barwach nowej wytwórni (Sony Music). Krążek osobliwie zatytułowany „Big Fat Lie” (wielkie kłamstwo) jest porywający od strony muzycznej i bardzo osobisty w warstwie tekstowej.

Wszyscy toczymy w życiu swoje bitwy i tylko kłamstwo pomaga nam je ukryć przed światem. Na tej płycie odkrywam prawdziwą siebie i swoje problemy. Bo kiedy wiesz, że coś jest kłamstwem, znajdziesz swoją drogę do prawdy, szczęścia i miłości. Nad „Big Fat Lie” pracowali topowi producenci – The-Dream i Tricky’m, mający na koncie płyty Kanye’go Westa, Katy Perry, Jaya Z i Beyonce. Zainspirowana wczesną Janet Jackson (z czasów współpracy z Jam & Lewisem) Nicole jawi się tu jako wokalistka wszechstronna – zmysłowa w ‚Electric Blue’ z gościnnym udziałem rapera T.I., nawiązująca do ery Prince’a w ‚Dirty Mind’, wzruszająca w epickim numerze „Run”.

Płyta zawiera przebój „Your Love” i najnowszy singiel „On The Rocks”, który z pomocą czarnego humoru pomaga bohaterce piosenki poradzić sobie po rozstaniu.

Warto dodać, że Nicole Scherzinger – sama i z koleżankami z zespołu – ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych płyt i co roku w rozmaitych plebiscytach uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych kobiet świata. Magazyn Billboard uznał ją za najlepiej sprzedającą się artystę w pierwszej dekadzie XXI wieku! Ostatnio udzielała się jako jurorka i mentorka uczestników brytyjskiego „X Factora”.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony