Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Linia czasu” – nowy klip Rafała Brzozowskiego

„Linia czasu” – nowy klip Rafała Brzozowskiego

(fot. materiały prasowe)Utalentowany, przebojowy, uwielbiany przez publiczność! Już 30 września wyda swój drugi album i ponownie zdominuje listy przebojów.

Rafał od 10 roku życia grał na pianinie, później zainteresował się instrumentami klawiszowymi, na których gra do dzisiaj. W życiu ma dwie pasje: muzykę i sport. Ma ponad 210 tysięcy fanów na Facebooku i ponad 25 milionów wyświetleń na YouTube, co czyni go jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Jego debiutancki album Tak Blisko ma status złotej płyty, a jego single śpiewa cała Polska. Podczas swojej kariery zdobył wiele nagród muzycznych, m.in. Hit Lata 2012 na Eska Music Awards i SuperArtysta w plebiscycie SuperJedynki.

„Po sukcesie albumu „Tak Blisko” przyszedł czas na kontynuację mojej muzycznej przygody. „Mój czas” to przede wszystkim cały mój czas jaki poświęciłem na realizację tego albumu. Ostatnie dwa lata były dla mnie niesamowicie intensywne, liczne programy telewizyjne, koncerty, trasa, życie na walizkach – czekałem na to wiele lat. Teraz jest moment, który chcę wykorzystać na dalszą pracę nad piosenkami dla moich fanów. Oni są dla mnie najważniejsi, są niesamowitą siłą i motywacją do działania. Ten album jest kontynuacją poprzedniego, jest pewnego rodzaju dopełnieniem tego, co zostało znakomicie przyjęte. Melodyjne utwory, przemyślane teksty, znakomici producenci. Po koncertach i spotkaniach z fanami, wiem, czego oczekują od mojej muzyki i starałem się wszystko to zawrzeć na tej płycie. Mam nadzieję, że fani pokochają moje nowe piosenki tak jak pokochali poprzednie, a nowi odbiorcy będą zaskoczeni tym co usłyszą w Moim Czasie” – podsumowuje Rafał.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony