Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Wielka Gala Teresy Werner w Luboniu

Wielka Gala Teresy Werner w Luboniu

(fot. materiały prasowe)Już w najbliższą niedzielę 21 września w Luboniu koło Poznania odbędzie się Międzynarodowa Gala Teresy Werner. Obok Teresy Werner na scenie wystąpią: Goran Karan, Balkan Express oraz Naira Ayvazyan. Wieczór poprowadzi: Eugeniusz Witek i Nina Nocoń. Początek Gali o godzinie 17:00 w Hali widowiskowej, a bilety są do nabycia w Internecie oraz przed samym koncertem.

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. – „Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu – częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne” – wspomina artystka. W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Dziś nadal zajmuje się tym co kocha najbardziej. Teresa Werner podkreśla, że – „Najważniejsze to wytyczyć sobie jasne życiowe cele i intensywnie dążyć do ich realizacji. W tym miejscu dziękuję wszystkim, którzy w większym lub mniejszym stopniu pomagają mi na drodze muzycznej i przyczyniają się do moich sukcesów”.

Teresa Werner jest jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała”, „Kocham swoje morze”. Jej piosenki oraz teledyski, których jest już ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album „Spełnić marzenia”, którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach wiele koncertów w kraju i za granicą Międzynarodowa Gala będzie zapewne niesamowitym przeżyciem dla jej fanów i wszystkich sympatyków jej twórczości!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony