Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Kabaret i Koncert jednego wieczoru tylko w Arenie

Kabaret i Koncert jednego wieczoru tylko w Arenie

(fot. materiały prasowe)Ten wyjątkowy wieczór to nowatorska formuła imprezy – połączenie kabaretu z jednym z najlepszych polskich zespołów pop-rockowych. Cztery godziny zabawy na wysokim poziomie artystycznym. Na jednej scenie wystąpi kabaret Neo-Nowka i zespół Bajm z Beatą Kozidrak! Koncert rozpocznie się 14 listopada o godzinie 18:00 w hali Arena w Poznaniu.

Bilety w cenie: 60, 70, 80, 90, 130 zł. Bilety do nabycia w: Hali Arena, Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn Planet, Biletynakabarety.pl, Kabaretowebilety.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl. Info tel. 505 549 253.

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławski kabaret zabierze widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno.

Beata i Bajm – wyjątkowy i niezapomniany koncert z okazji 35 lecia Beaty i Bajm. Dwugodzinny koncert, w którym pierwsza godzina jest bardzo nastrojowa. Zespół Bajm gra akustycznie i Beata między innymi wykonuje utwory, które z różnych powodów nie były jeszcze prezentowane publicznie. Druga godzina jest bardzo energetyczna. Publiczność usłyszy  największe hity i kilka niespodzianek.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony