Jestes tutaj: Home » FILM » Szalona komedia pomyłek z zespołem The Beatles – „A Hard Day ‘s Night” tylko w Multikinie

Szalona komedia pomyłek z zespołem The Beatles – „A Hard Day ‘s Night” tylko w Multikinie

(fot. materiały prasowe)John, Paul, George i Ringo zapraszają na szaloną komedię pomyłek! Tylko w Multikinie zobaczycie, jak będący u szczytu kariery zespół The Beatles zmaga się z szalonymi fanami, kłopotliwymi dziadkami i… ucieczką perkusisty! „A Hard Day’s Night” już 23 września w Multikinie!

Kultowy film Richarda Lestera „A Hard Day’s Night” wraca na wielki ekran! Brytyjski humor, świetna zabawa i beatlemania na całego. Stworzony na fali popularności grupy film był sukcesem zarówno kasowym, jak i artystycznym.

Fabuła opiera się na ukazaniu w zabawny sposób wydarzeń ze zwykłego dnia „wielkich” Beatlesów, np. występu dla telewizji, ucieczka przed menedżerem oraz fankami czy szukanie Ringa i dziadka Paula (postać fikcyjna), a w finale koncert – to tylko niektóre elementy tego filmu. A Hard Day’s Night przyniósł olbrzymie dochody, przez co powstało wiele wersji obcojęzycznych i w wielu krajach film wychodził pod różnymi tytułami, m.in.: Yeah yeah Yeah – Die BeatlesQuatre garcons dans le Vent. W Polsce film posiadał oryginalny tytuł: The Beatles. Wersja amerykańska różniła się od brytyjskiej. W USA na ścieżce dźwiękowej zamieszczono tylko utwory wykorzystane w filmie, ale ponieważ materiału na cały LP byłoby za mało umieszczono także wersje instrumentalne tych samych piosenek, jak również kilka dodatkowych kompozycji jak np. This Boy – Ringo’s Theme (instrumental). Wersja brytyjska dostała takie utwory jak: Anytime at allI’ll cry instead,Things we said today czy I’ll be back. W filmie wykorzystano te utwory które znalazły się na LP A hard day’s night (A hard day’s nightI should have known betterIf I fellCan’t buy me loveAnd I love herI am Happy just to dance with youTell me Why?), jak również te z poprzedniego albumu With the Beatles (Don’t bother meI wanna be your man) czy utwór She loves you.

Na pokaz filmu „A Hard Day‘s Night” zapraszamy 23 września 2014 o godzinie 20.00 w kinach sieci Multikino i Silver Sceen.

Ceny biletów:
Warszawa: Złote Tarasy, Ursynów, Targówek, Wola: 25 zł normalne / 22 zł Facebook / 20 zł Multikino & Gala
Poznań: 51, Malta, Stary Browar, Kraków, Wrocław: Pasaż, Arkady: 24 zł normalne / 22 zł Facebook / 19 zł Multikino & Gala
Pozostałe kina: 23 zł normalne / 22 zł Facebook / 18 zł Multikino & Gala

Bilety na „A Hard Day’s Night” w sprzedaży od 8 sierpnia 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony