Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Już 15 września premiera najnowszej płyty Barbary Streisand

Już 15 września premiera najnowszej płyty Barbary Streisand

(fot. materiały prasowe)Już w przyszłym tygodniu premiera długo oczekiwanej płyty „Partners” Barbary Streisand – krążka, na którym słynna wokalistka śpiewa duety z najsłynniejszymi męskimi głosami świata. Wśród zaproszonych znaleźli się tak popularni, również w Polsce, wokaliści jak Michael Bublé, Andrea Bocelli, John Legend czy Lionel Richie, ale płyta kryje również dwie największe tajemnice, których rąbek Streisand zdecydowała się uchylić już teraz.

Pierwszy to duet ze swoim synem – Jasonem Gouldem. Mimo, iż Jason pojawiał się wcześniej u boku matki na koncercie wydanym później jako DVD „Back To Brooklyn” (2012), jest to ich pierwsze zarejestrowane nagranie. Opowieść matki i syna o kulisach nagrania piosenki „How Deep Is The Ocean” można obejrzeć pod TYM ADRESEM.

Drugim i chyba najbardziej intrygującym duetem na płycie jest „Love Me Tender” nagrany z samym Królem – Elvisem Presleyem. „Współpraca” ta nie jest aż tak nieprawdopodobna jak mogłoby się wydawać – para poznała się 40 lat temu w Las Vegas. Barbra przyznaje, że na początku nie poznała się na jego talencie, ale po latach zrozumiała z jakim geniuszem miała do czynienia. I choć w swojej karierze jej głos współbrzmiał już rewelacyjnie w niejednym duecie, „Love Me Tender” jest jakby stworzone dla Elvisa i Barby – jego fragmentów można odsłuchać TUTAJ.

Album Barbry Streisand „Partner” ukaże się 15 września w wersji cyfrowej (m.in. w iTunes), dzień później na płycie CD, a 23 września także na 2 płytach winylowych z dołączonym materiałem na krążku CD.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony