Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Saszan na premierze debiutanckiej płyty w Media Markt

Saszan na premierze debiutanckiej płyty w Media Markt

(fot. materiały prasowe)

Już 16 września Saszan spotka się z fanami na premierze swojego pierwszego albumu zatytułowanego „RSP”. Wielbiciele artystki, którzy pojawią się tego dnia o godz. 18.00 w Media Markt w Galerii Łódzkiej będą mieli okazję dowiedzieć się jakie historie wiążą się z powstawaniem płyty, a także otrzymać autograf młodej gwiazdy.

Debiutancki krążek Saszan to wybuchowa mieszanka popu, elementów reggae i elektroniki. 20-letnia wokalistka i blogerka zdobyła popularność udostępniając swoje kompozycje w internecie, a longplay „RSP” jest zwieńczeniem jej dotychczasowych osiągnięć. Autorem wszystkich tekstów jest sama Saszan, a muzyka do nich powstała przy współpracy z producentem Marco. Na albumie znalazły się największe przeboje piosenkarki: „Świat Jest Nasz”, „Wybrałam” czy „Proste Słowa”.

– „Ten album jest taki, jaki chciałam. Teksty i duża część muzyki są mojego autorstwa, dlatego bardzo utożsamiam się z tym materiałem i mam nadzieję, że moi fani będą czuć podobne emocje, jakie miałam ja komponując RSP” – mówi Saszan.

Podczas spotkania w Media Markt w Galerii Łódzkiej wielbiciele Saszan będą mogli kupić płytę w promocyjnej cenie 34,99 zł, a także przy okazji uzyskać autograf artystki.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony