Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy album U2 “Songs of Innocence”!

Nowy album U2 “Songs of Innocence”!

(fot. materiały prasowe)Najnowszy studyjny album U2 „Songs of Innocence” zawiera 11 utworów i zostanie wydany w Polsce 14 października 2014 roku przez Island Records/Universal Music Group. Od tego dnia będzie on dostępny w sklepach w wersji fizycznej i cyfrowej oraz w serwisach streamingowych.

Premiera albumu poprzedzona jest udostępnieniem płyty (9.09.2014) za darmo subskrybentom strony U2.com oraz 500 milionom użytkowników iTunes Music Store z całego świata! Pierwszy singiel promujący album to „The Miracle”, który już dzisiaj jest grany w wielu radiostacjach w całej Polsce.

„Songs of Innocence” to najbardziej osobisty album w karierze zespołu. Opowiada o historii powstania grupy oraz porusza takie tematy jak dom, rodzina i związki. Można na nim usłyszeć wpływy rocka i punk rocka lat 70, elektroniki wczesnych lat 80. oraz muzyki ambientowej. Longplay nagrywany był w Dublinie, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Za produkcję odpowiedzialny jest Danger Mouse wraz z Paulem Epworthem, Ryanem Tedderem, Declanem Gaffneyem i Floodem.

Tracklista wersji standard:
1. The Miracle (of Joey Ramone)
2. Every Breaking Wave
3. California (There Is No End to Love)
4. Song for Someone
5. Iris (Hold Me Close)
6. Volcano
7. Raised by Wolves
8. Cedarwood Road
9. Sleep Like a Baby Tonight
10. This Is Where You Can Reach Me Now
11. The Troubles

Edycja deluxe albumu, która także pojawi się w Polsce 14 października, zawierać będzie akustyczne wersje wybranych utworów wraz z dodatkowymi piosenkami: Lucifer’s Hands, The Crystal Ballroom, The Troubles (wersja alternatywna), Sleep Like a Baby Tonight (alternatywny mix Tchada Blake’a).

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony