Jestes tutaj: Home » FILM » Jesienne propozycje filmowe

Jesienne propozycje filmowe

(fot. materiały prasowe)Co mają ze sobą wspólnego: wilkołak, ksiądz – karateka i agresywna blondynka w windzie? Tej jesieni: 3 litery. AXN. 

Jesienią na kanałach z portfolio AXN pojawi się wiele nowych seriali i filmów, w tym pierwszy, wyprodukowany w Polsce serial p.t. „Zbrodnia”. W nawiązaniu do nowości, kanał przygotował 3 autorskie filmy, promujące główne atrybuty swoich produkcji, czyli emocje. Co ciekawe, filmy zostały nakręcone w Polsce – w Krakowie i Warszawie. Ekipa AXN ruszyła na polskie ulice, by – jak mówią autorzy – „w bezpośrednim spotkaniu z widzami pokazać, co znaczy dreszcz emocji, heroizm i tajemnica, czyli to, co charakteryzuje AXN, AXN BLACK i AXN WHITE.”

Fajnie, że tego typu marka decyduje się na realizację działań komunikacyjnych w Polsce. O ile mi wiadomo, jesteśmy prekursorskich rynkiem tego typu kampanii.

Pierwszy film – „Winda”  znajdziecie tutaj. Drugi to „Więzień”, a trzeci – „Ksiądz”.

Wszystkie gwarantują zaskoczenie – przynajmniej biorących w nich udział. Wymowa, jak dla mnie, jest jedna  -„spodziewaj się niespodziewanego”. No bo kto by się spodziewał, aby ksiądz… a nie, spojlerować nie będę. Zobaczcie sami:)

Według AXN, filmiki zostały nakręcone, by pokazać, jak zaskoczenie gwarantowane przez kanały AXN przenika do codzienności, w której transformacja i dobra zabawa to kluczowe czynniki. Mamy tajemniczego zabójcę, eksperyment, który poszedł nie do końca zgodnie z planem, i księdza, który jeszcze pokaże, na co go stać – wybuchową mieszankę tego, co czeka was w AXN, AXN BLACK i AXN WHITE. Jeśli chodzi o zaskakujące i wyjątkowe produkcje (jak serial ZBRODNIA – pierwszy zrealizowany przez AXN w Polsce). Więcej nie napiszę, ponowię propozycję, abyście samodzielnie się przekonali, co czeka Was tej jesieni. Polecam rozejrzeć się na dedykowanej stronie.

Ja tylko dopiszę, że wierzę, iż AXN zadba, byście tej jesieni nie mogli oderwać się od telewizora nawet na chwilę!

Filmy, o których piszę, to tylko część jesiennej kampanii ramówkowej. Czy widzieliście już inne reklamy AXN?

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony