Jestes tutaj: Home » slider » Nowy sezon w Klubie Komediowym w Warszawie

Nowy sezon w Klubie Komediowym w Warszawie

(fot. materiały prasowe)Od 1 września w Klubie Komediowym przy pl. Zbawiciela widzowie będą mogli zobaczyć to co najciekawsze w warszawskiej komedii na żywo. Improwizowane występy z gośćmi, m.in. z rysownikiem Andrzej Rysuje, 8 urodziny Teatru Klancyk, czwartkowe wieczory stand-upu, bitwa na dubbingi, nie zabraknie nawet improwizowanego teleturnieju.  

W sobotę 6 września Andrzej Milewski, znany z publikacji swoich rysunków w Gazecie Wyborczej pod pseudonimem Andrzej Rysuje, przygotuje specjalny zestaw swoich prac. Improwizatorzy zagrają spektakl bez scenariusza, wykorzystując przygotowane rysunki jako inspiracje do tworzenia scen.

Od 8 do 10 września w klubie będzie można uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez jeden z najsławniejszych teatrów impro na świecie: iO Chicago Theater. Dzięki temu teatrowi rozkwitły takie talenty komediowe jak Chris Farley, Mike Myers, Tina Fey, Amy Poehler i wielu innych.

12 września teatr improwizowany Klancyk będzie obchodził swoje 8 urodziny. Występy tej grupy impro w każdy piątek, stały się już flagowymi pozycjami w repertuarze Klubu. Za każdym razem Klancyk zaskakuje publiczność swoim poczuciem humoru i połączeniem absurdu z inteligentną rozrywką. Każdy fan tej grupy nie może ominąć tej imprezy we wrześniu.

W każdy czwartek września fani Stand-upu będą mogli wybrać się na imprezę komików Stand-up Polska. Bardzo ciekawie zapowiada się impreza Dark Comedy Show (11 września).  Stand-uperzy, m.in. Antoni Syrek-Dąbrowski i Maciek Adamczyk, postarają się zbadać granice czarnego poczucia humoru, pewnie kilka razy je przekraczając.

W ostatnią sobotę września do Klubu zawita kolejna odsłona Małej gry o nic, czyli improwizowanego teleturnieju. Prowadzący Maciej Buchwald wymyśli kolejne kuriozalne zadania i pytania dla gości. Czy potrafisz odnaleźć na fotografii zatłoczonej ulicy prawnika? Wymień trzech znanych Pakistańczyków. Które słowa rymujące się z wypoczynek i mają przeciwne do niego znaczenie? To tylko niektóre wyzwania, z jakimi będą musieli się zmierzyć uczestnicy programu. Wśród uczestników teleturnieju zapowiadają się muzycy z LADO ABC.

Oprócz nowych formatów rozrywkowych w klubie można będzie zobaczyć również spektakl, który postara się ożywić ducha kabaretu literackiego z jego typowymi formami, takimi jak skecz, monolog czy piosenka. Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej, który miał premierę w czerwcu, zasłużył na 5 gwiazdek w oczach recenzentów tygodnika Polityka. W głównych rolach zobaczymy między innymi Matyldę Damięcką, Mateusza Lewandowskiego, Weronikę Nockowską i Bartka Magdziarza. We wrześniu spektakl będzie grany pięć razy.

W Klubie codziennie będzie się coś działo i na pewno każdy znajdzie dla siebie jakąś formę rozrywki. Na dalsze miesiące planowane są kolejne premierowe imprezy m.in. pisany skecz show oraz powrót na scenę kultowej formacji Łyżka Czyli Czilli.

Zapraszamy do Klubu Komediowego i do zapoznawania się z repertuarem na FB: https://www.facebook.com/KlubKomediowy/events

Bilety: rezerwacje@komediowy.pl
Klub Komediowy
Ul. Nowowiejska 1
https://www.facebook.com/KlubKomediowy

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony