Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Bulletproof Picasso” – nowa płyta amerykańskiej fabryki hitów

„Bulletproof Picasso” – nowa płyta amerykańskiej fabryki hitów

(fot. materiały prasowe)Zespół Train od dawna dostarcza światu hity, które miesiącami królują na listach przebojów – także w Polsce. Wystarczy wspomnieć tylko takie tytuły jak „Hey Soul Sister”, „Drive By” czy „Shake Up Christmas”, wykorzystany w bożonarodzeniowej reklamie Coca Coli.

Na nowej, siódmej już płycie studyjnej „Bulletproof Picasso”, premiera 16 września b.r.) dostarcza kolejną porcję przyszłych hitów w typowym dla siebie, nieco amerykańskim stylu. „Bulletproof Picasso” wyprodukowany został przez stałego współpracownika zespołu – Butcha Walkera (Fallout Boy, Panic At The Disco, Weezer) i świetnie oddaje zamiłowanie Pata Monahana (wokalista i autor przebojów Train) do muzycznych zaskoczeń, których nie brak na płycie. Album promuje piosenka „Angel In Blue Jeans”, w klipie do której występuje znany z filmu Maczeta i Od Zmierzchu Do Świtu aktor Danny Trejo. Inne piosenki na płycie, które udostępnione zostały wcześniej fanom lub upublicznione zostaną jeszcze przed premierą to „Cadillac, Cadillac”, „Bulletproof Picasso” i „Wonder What You’re Doing For The Rest Of Your Life” (wszystkie je można otrzymać do natychmiastowego pobrania zamawiając płytę w serwisie iTunes).

Train mają na koncie już ponad 10 milionów sprzedanych płyt, 30 milionów singli i w tym roku obchodzi już 20-lecie istnienia na rynku muzycznym. Zespół posiada własną linię win i firmowane swoją nazwą czekolady, ze sprzedaży których dochód przeznacza na fundacje Family House finansującą leczenie ciężko chorych dzieci.

Tracklista płyty „Bulletproof Picasso” (premiera 16 września):
1. Cadillac, Cadillac
2. Bulletproof Picasso
3. Angel In Blue Jeans
4. Give It All
5. Wonder What You’re Doing For The Rest Of Your Life
6. Son Of A Prison Guard
7. Just A Memory
8. I’m Drinkin’ Tonight
9. I Will Remember
10. The Bridge
11. Baby, Happy Birthday
12. Don’t Grow Up So Fast

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony