Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Znasz już największy przebój po obu stronach Atlantyku „All About That Bass”?

Znasz już największy przebój po obu stronach Atlantyku „All About That Bass”?

(fot. materiały prasowe)Czasami zdarza się, że jakaś piosenka wpadnie do głowy i nie chce z niej wyjść. Jeżeli ta sama sytuacja ma miejsce jednocześnie na kilku kontynentach, to kroi się światowy przebój.

A jeżeli jej przeróbkę biorą na warsztat „czarni Simon & Garfunkel” w amerykańskim programie „The Tonight Show with Jimmy Fallon” to jest to ostateczny dowód na HIT.

O jakim kawałku mowa? „All About That Bass” niejakiej Meghan Trainor od premiery bije rekordy popularności: 1. Miejsce na iTunes w USA, Kanadzie, Australii, Danii, RPA, najczęściej odtwarzany utwór w serwisie Spotify w USA i Australii, najczęściej pobierane mp3 w sklepie cyfrowym Amazon, ponad 1000 000 sprzedanych singli – długo by wymieniać. Ważne jest to, że niepozorna, staromodnie ubrana 20-latka jest na ustach wszystkich zaledwie dzięki jednej piosence. Numerowi, do którego choreografię opracowała słynna Fatima Robinson (Black Eyed Peas, Rihanna, Michael Jackson).

Fani, którzy chcą lepiej zapoznać się z twórczością Meghan, muszą uzbroić się w cierpliwość: 9 września ukaże się jej cyfrowa EP-ka „Title” z 4 utworami, w tym wspomnianym „All About That Bass”. Artystka aktualnie bardzo intensywnie pojawia się w amerykańskich programach telewizyjnych, już wkrótce będzie można obejrzeć wiele występów TV z jej udziałem. Trzymamy za nią kciuki!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony