Jestes tutaj: Home » FILM » Wspaniała wizualna uczta czyli ENEMEF: Noc Sin City już 5 września w Multikinie

Wspaniała wizualna uczta czyli ENEMEF: Noc Sin City już 5 września w Multikinie

(fot. materiały prasowe)Szokujący, rewolucyjny, obezwładniający wizualnie. Tak reagowano po premierze „Sin City”. Tylko teraz, tylko w Multikinie, tylko podczas ENEMEF-u zaprezentujemy aż cztery kultowe filmy Roberta Rodrigueza, w tym premierowo „Sin City – Damulka warta grzechu” – wszystkie w wersji cyfrowej, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.  

ENEMEF: Noc Sin City to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju propozycja dla fanów kultowego duetu Rodriguez-Tarantino. Każdy, kto lubi wartką akcję i ostre poczucie humoru nie będzie zawiedziony. Tę noc wypełni mocne, bezkompromisowe kino, które jednocześnie bawi do łez. Zrealizowane w konwencji komiksu, z atmosferą filmów noir „Sin City” uzupełnione zostanie świetnymi tytułami stworzonymi przez Rodrigueza i Tarantino.

W repertuarze znalazły się:
– Sin City – Miasto Grzechu (wersja po rekonstrukcji cyfrowej)
– Sin City 2 – Damulka warta grzechu (premierowo)
– Od zmierzchu do świtu (wersja po rekonstrukcji cyfrowej)
– Maczeta zabija

Dołącz na Facebooku: http://on.fb.me/1oCKO9E
*** Więcej informacji *** znajdziesz pod adresem: http://www.enemef.pl

ENEMEF: NOC SIN CITY odbędzie się 5 września (piątek) jednocześnie w 24 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:00 rano

Cennik biletów – uwaga, tylko we wrześniu ceny promocyjne:
– 21 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy
– 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzednich ENEMEFów można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 29 zł: cena normalna
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się we środę 13 sierpnia po 16:00. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Informacje o filmach:

Sin City – Miasto grzechu (pierwszy raz w Polsce po rekonstrukcji cyfrowej)
Sin City, USA 2005, 124′
reżyseria: Frank Miller, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
scenariusz: Robert Rodriguez
obsada: Mickey Rourke, Bruce Willis, Clive Owen, Jessica Alba
muzyka: John Debney

„Sin City – Miasto grzechu” uważane jest za najwierniejszą ekranizację komiksu w historii kina. Sin City, czyli tytułowe Miasto Grzechu to siedlisko ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Skorumpowanych gliniarzy, seksownych ulicznic, zdesperowanych, samozwańczych obrońców prawa. Niektórzy z nich pragną zemsty, inni odkupienia. To właśnie tu toczy się śmiertelna walka o miłość, akceptację, przyjaźń, dominację, honor, ale przede wszystkim o życie. Genialny film, wizualny majstersztyk, który zadowoli nie tylko fanów komiksu. Miasto Grzechu ożywa dzięki grze światła i cienia, urywanym dialogom, wystylizowanej grze aktorskiej i nowatorskim efektom wizualnym.

Sin City – Damulka warta grzechu (PREMIEROWO)
Sin City: A Dame To Die For, USA 2014, 120′
reżyseria: Robert Rodriguez, Frank Miller
scenariusz: Frank Miller
obsada: Josh Brolin, Eva Green, Joseph Gordon-Levitt
muzyka: Robert Rodriguez

Specjalny pokaz premierowy długo wyczekiwanego sequelu! Dwight jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy wkracza w nie Ava, jego dawna miłość. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym Marvem. Niepowtarzalna okazja, by na wielkim ekranie obejrzeć obie części kultowej serii.

Od zmierzchu do świtu (pierwszy raz w Polsce po rekonstrukcji cyfrowej)
From Dusk Till Dawn, USA 1996, 108′
reżyseria: Robert Rodriguez
scenariusz: Quentin Tarantino
obsada: George Clooney, Hervey Keitel, Salma Hayek, Quentin Tarantino
muzyka: Graeme Revell

Ten film to barwne połączenie horroru, akcji i komedii, z wartką akcją i wyrazistymi bohaterami. Dwaj bracia, kryminaliści uciekają ze Stanów Zjednoczonych do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze, który okazuje się być opanowany przez wampiry. Bohaterowie wspólnie z uwięzionym z nimi księdzem i jego dziećmi będą musieli stawić im czoła. Rewelacyjny klimat i dużo czarnego jak smoła humoru.

Maczeta zabija
Machete Kills, USA 2013, 107′
reżyseria: Robert Rodriguez
scenariusz: Robert Rodriguez
obsada: Danny Trejo, Mel Gibson, Michelle Rodriguez
muzyka: Carl Thiel, Robert Rodriguez

Imponujący i pełen przygód film, nazywany meksykańską wersją przygód Rambo. Maczeta Cortez zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza – bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza – ekscentrycznego miliardera i handlarza bronią. Kontynuacja „Maczety” stworzona została na podstawie fikcyjnego zwiastuna do „Grindhouse”.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony