Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy kawałek od Limp Bizkit

Nowy kawałek od Limp Bizkit

(fot. rockville.pl)Amerykańska grupa rapcorowa Limp Bizkit wydała nowy utwór pt. „Endless Slaughter”. Do utworu zrealizowano również teledysk, który można zobaczyć na youtube.com.

Utwór promuje nowy album zespołu pt. Stampede Of The Disco Elephants, którego premiera planowana jest na koniec obecnego roku.

Zespół Limp Bizkit karierę rozpoczął w 1994 r. pod skrzydłami starszych kolegów z innej amerykańskiej grupy KoRn, jednak ich debiutancki album Three Dollar Bill, Y’All$ ukazał się dopiero w 1997 r. i odniósł od razu komercyjny sukces. Największą sławę jednak przyniosły grupie albumy Significant Other z 1999 r. oraz Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water  z 2000 r. Amerykanie po tym ostatnim borykali się z kryzysem w składzie, w wyniku którego odszedł charakterystyczny gitarzysta – Wes Borland kojarzony z demonicznymi ubiorami na scenie. Grupa znalazła na jego zastępstwo Mike’a Smitha z którym nagrała Results May Vary. Pomimo, że płyta nie odniosła sukcesu to z niej pochodzi jeden z największych hitów będący coverem utworu Behind Blue Eyes brytyjskiej grupy The Who. Singiel wykorzystano w filmie Gothika, a w teledysku wystąpiła Halle Berry.

Zespół dwukrotnie wystąpił w Polsce i po dziś dzień koncertuje na całym świecie.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony