Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty Saszan – „RSP”

Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty Saszan – „RSP”

(fot. materiały prasowe)Fani Saszan mogą już nabyć wyczekiwany album artystki zatytułowany „RSP”. Od 19 sierpnia jest on dostępny w przedsprzedaży w sklepach internetowych mediamarkt.pl oraz saturn.pl w zestawie z unikatową silikonową opaską na rękę z autografem artystki!

Debiutancka płyta 20-letniej wokalistki i blogerki, bijącej rekordy popularności w sieci, to owoc jej współpracy z producentem Marco. „RSP” jest spójnym stylistycznie longplayem, na którym znajdziemy komercyjny pop, motywy reggae i trochę elektroniki. Teksty do piosenek napisała sama Saszan.

Charyzmatyczna wokalistka swoją debiutancką płytę komentuje słowami: – „Ten album jest taki, jaki chciałam. Teksty i duża część muzyki są mojego autorstwa, dlatego bardzo utożsamiam się z tym materiałem i mam nadzieję, że moi fani będą czuć podobne emocje, jakie miałam ja komponując „RSP”.”

Album promują single „Świat Jest Nasz”, „Wybrałam” oraz „Proste Słowa”. Premierę zaplanowano na 16. września br.

Płytę w zestawie z unikatową, silikonową opaską na rękę z wygrawerowanym autografem Saszan można już kupić w sklepach mediamarkt.pl i saturn.pl w cenie 34,99 zł. Opaski zostały wyprodukowane w ilości limitowanej.

Manager artystki zapowiada: „Płyta ma szansę zrobić na polskim rynku prawdziwy #rozpindor.”

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony