Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Natalia Nykiel ujawnia okładkę i datę premiery debiutanckiej płyty

Natalia Nykiel ujawnia okładkę i datę premiery debiutanckiej płyty

(fot. materiały prasowe)Natalia Nykiel mocnym krokiem wchodzi na muzyczny rynek. Dziewiętnastoletnia artystka jeszcze przed wydaniem płyty zdążyła mocno zaznaczyć swoją obecność.

Na początku sierpnia pojawił się teledysk do jej debiutanckiego singla „Wilk” (muz. Natalia Nykiel/Fox, sł. Budyń) oraz zaskakujący cyfrowy minialbum „Lupus Ep”, zwiastujący pełnoprawny krążek.

Wokalistka jest na najlepszej drodze, aby zapełnić trwającą od wielu lat na muzycznym rynku lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otwiera nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie rodzimego electro popu. Do współpracy zaprosiła najlepszych w tym nurcie – produkcję płyty powierzyła Foxowi (współpracującemu wcześniej z takimi artystami jak Maria Peszek, Paulina Przybysz, Organek, czy Novika).

Bez wątpienia mamy tu do czynienia ze spójną i odważną koncepcją artystyczną, która wniesie na polską scenę wiele świeżości. Potwierdzają to także zgodne opinie krytyków. Smaku temu niecodziennemu wydawnictwu dodaje intrygująca okładka płyty. Wokalistka zapowiada, że płyta ukaże się 23 września 2014.

Lista utworów:
1.            Dym
2.            Pół dziewczyna
3.            Rzeźba
4.            Wilk
5.            Bądź duży
6.            Zagadka pawiego wzoru
7.            Nieon
8.            Miejska sprawa
9.            Sick dance
10.         Pusto

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony