Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy album Digit All Love już za kilka dni

Nowy album Digit All Love już za kilka dni

(fot. materiały prasowe)„Lick Your EnemyRight” to tytuł pierwszego singla z nadchodzącej płyty Digit All Love. Zespół powraca z nową wokalistką po czterech latach od wydania ostatniego albumu.

Nowy krążek Digit All Love zatytułowany Augusta pojawi się w sklepach 18 sierpnia. Autorami wszystkich kompozycji są Maciej Zakrzewski i Joanna Piwowar-Antosiewicz, która napisała również teksty piosenek.

Link do singla: http://digitalllove.bandcamp.com/track/lick-your-enemy-right

Utwór można pobrać za darmo.

– „Myślę że nie będzie to płyta do bujania ani do tulenia. Ale pomimo oczywistej pomroczności jest w niej bardzo dużo siły.” – mówi Joanna Piwowar-Antosiewicz

Digit All Love łączy elektroniczne brzmienia z klasyczną sekcją smyczkową. Od początku kojarzony z nurtem trip-hopu, balansuje pomiędzy mrocznymi i melancholijnymi dźwiękami, równoważonymi przez dynamiczne partie wiolonczeli, altówki i skrzypiec. Od dziewięciu lat konsekwetnie kreują własny eklektyczny styl. Na czele zespołu nieustannie stoi Maciej Zakrzewski, który odpowiada za kompozycje. Drugim filarem jest wokalistka – Joanna Piwowar-Antosiewicz, która dołączyła do zespołu po odejściu Natalii Grosiak (Mikromusic). Ze względu na tę zmianę, trzeci album otworzy nowy rozdział w działalności Digit All Love. Poza nimi kolektyw stale tworzą: Olga Kończak (wiolonczela), Olga Kwiatek (skrzypce), Ewa Hofman (altówka), Radek BOND Bednarz (bas) oraz Michał MUCHA Muszyński (perkusja). W dotychczasowym dorobku grupy znajdują się dwie płyty: Digit All Love i V. Tak jak w przypadku V wydawcą płyty jest Mystic Production.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony