Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowe info o produkowanej płycie Peji

Nowe info o produkowanej płycie Peji

(fot. gramuzyka.redblog.gk24.pl)Poznański raper Peja podzielił się ze słuchaczami nowinami dotyczącymi kolejnej solowej płyty, którą zamierza wydać we wrześniu tego roku.

Muzyk podaje przez facebooka następujące wieści:

„Do mojej nowej płyty podszedłem dość ambitnie” – mówi Peja. – „Może nawet zbyt ambitnie, bo każdy kawałek dopieszczam niezliczoną ilość razy, wciąż coś zmieniam, kasuję nagrane zwrotki i piszę nowe, wymieniam bity, wszystko po to by uzyskać satysfakcjonujący mnie efekt, więc niewykluczone, że premiera płyty nieznacznie się przesunie. Mógłbym oczywiście nagrać 4 czy 5 bangerów, jakieś braggowe zapchajdziury i zamknąć płytę, robiąc w 2 dni okładkę, ale bylejakość to stan, do którego staram się nie zbliżać. Zatem potrzebuję 2-3 tygodni więcej, niż przypuszczałem, żeby tchnąć ducha w tę produkcję. Ostateczną datę potwierdzę na swoim profilu FB.”

Raper wymienia również gości których będziemy mogli usłyszeć na płycie. Są to Jeru the Damaja, AZ i Jeck the Ripperz Nowego Jorku, De2s z Francji, Greckoe, Azyl i Toony z Niemiec, a z naszych rodaków zaproszeni zostali Śliwa, RDW, Gandzior, Kroolik Underwood, Dono ze składu TEWU, oraz Bezczel. Peja informuje też, że na krążku pojawi się jeszcze jedna gwiazda zza oceanu, ale na chwilę obecną nie podaje kto to jest.

Do kwestii producentów płyty raper odnosi się tak:

„Od strony producenckiej także dzieje się wiele. Magiera wyprodukował jedyny new schoolowy bit na bazie instrumentala do kawałka Trudny dzieciak z 1997 roku na potrzeby sequelu. Trudny dzieciak 2 to nic innego, jak podobne flow i update wersów z przed 17 lat tak, aby pokazać kontrast niełatwych przemian, które jednak nastąpiły. Kwituję je refrenowym gadulcem – „I zmieniło się na lepsze coś innego Ci opowiem…” Fani starej daty będą usatysfakcjonowani, jest spora presja, myślę, że poradziłem sobie z tym na stówę. LA zrobił świetny Raplajf i kawałek o roboczej nazwie Jazzy, który wciąż nie ma refrenu i tytułu. Za skrecze w No Surrender z AZ odpowiedzialny jest DJ Decks. Mocnym momentem na płycie będzie trak Niech żyje ten kto nie umarł z ciekawymi cutami DJ. Danka, który ma za sobą robotę w PRR i przymierza się też do Back in the Days.”

Płytę promują wydane do tej pory Braggabałagan, Steven Adler i PRR. Peja jest aktywnym muzykiem od 1993 r. kiedy założył grupę Slums Attack, którą tworzy po dziś dzień z Dj’em Decksem. Zespół wydał 15 albumów, z czego 9 studyjnych, 1 koncertowy i 5 kompilacyjnych, które sprzedał w wielotysięcznym nakładzie i zyskał sobie nimi rzeszę słuchaczy w całym kraju i za granicą. Solowo raper wydał 3 płyty, które również cieszyły się wysokimi notowaniami. Omawiane nowe wydawnictwo będzie nosiło tytuł Książe aka. Slumilioner.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony