Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Heart Fashion 2014 na platformie Wspieram.to. Dołącz do Armii Serc

Heart Fashion 2014 na platformie Wspieram.to. Dołącz do Armii Serc

(fot. materiały prasowe)Heart Fashion to pokaz  dla tych wszystkich, których pasją i sposobem na życie jest moda.

Uczestnicy w kilku etapach przygotowują swoje prace na wieczór finałowy, Gali Heart Fashion, na każdym z etapów są oceniani przez profesjonalne jury, ze świata mody, któremu przewodniczy Tomasz Jacyków, znany stylista i krytyk mody.

Tematem tegorocznej, trzeciej już edycji Gali są CZTERY ŻYWIOŁY. Finaliści w trakcie wieczornej Gali, na profesjonalnie zorganizowanym pokazie prezentują swoje projekty przed publicznością i wspomnianym już wcześniej jury.

Nagrodami w Konkursie są:
– Pierwsze miejsce: Studia magisterskie na kierunku Wzornictwo ze specjalnością projektowanie ubioru w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu.
– Drugie miejsce: Studia 3-letnie licencjackie na kierunku Kostium i rekwizyt sceniczny w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.
– Trzecie miejsce: Staż w pracowni u projektantów.

Pokaz mody z Sercem – tak go nazywamy to tak naprawdę dwa światy, które łączą marzenia, zwykłych i jednocześnie niezwykłych ludzi. To pokaz mody, połączony z licytacją rzeczy, które przekazali Nasi Przyjaciele – Darczyńcy.

W tym  roku postanowiliśmy poprosić  każdego z Was pomoc! Opisaliśmy Naszą inicjatywę na portalu WSPIERAM.TO, gdzie każdy z użytkowników będzie mógł dobrowolnie przekazać nam kwotę, która zostanie przeznaczona na organizację Gali Finałowej Heart Fashion. Dając Wam szansę – stworzenie Armii, Naszej Armii Serc! Nasz projekt znajdziecie pod linkiem: www.wspieram.to/heartfashion

W zamian za okazanie pomocy, mamy dla Was atrakcyjne NAGRODY!

Tegoroczny dochód z licytacji, która odbędzie się podczas Gali, przeznaczymy na spełnienie marzenia niepełnosprawnej Joanny „Joan” Kowalak, która w rozmowie z Aleksandrą Kołosowską wiceprezes Fundacji Start z Kulturą zdradziła, iż marzy o profesjonalnej kamerze, która umożliwi jej nagrywanie filmów instruktażowych z rysunku, który jest jej pasją.

Potrzebujemy Ciebie, Twojego serca, Twoich pieniędzy! Liczymy Na Ciebie! Tak Na Ciebie! Wesprzyj  nas na Wspieram.to

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony