Jestes tutaj: Home » FILM » Legendy kina akcji powracają: Maraton Niezniszczalnych w Multikinie

Legendy kina akcji powracają: Maraton Niezniszczalnych w Multikinie

(fot. materiały prasowe)Niegdyś tworzyli złotą erę filmów video. Dziś wcale nie chcą odchodzić do lamusa. Ikony kina akcji minionych dekad cały czas mają mięsnie ze stali, godnych następców oraz ogromne pokłady poczucia humoru! Przekonaj się o tym już 15 sierpnia podczas Maratonu Niezniszczalnych.

ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych to propozycja dla miłośników kina akcji. Za tę mocną serię odpowiedzialny jest sam Sylvester Stallone, odtwórca legendarnych postaci Rocky’ego i Rambo. Udało mu się stworzyć zapierające dech w piersiach filmy o bogatej fabule, w których najważniejsi są główni bohaterowie – outsiderzy, który nie boją się nawet najbardziej niebezpiecznych zadań. Na ekranie można zobaczyć ikony kina akcji m.in: Arnolda Schwarzeneggera, Mela Gibsona, Jean-Claude Van Damme’a, Bruce’a Willisa, ale także ich godnych następców Jeta Li czy Jasona Stathama.

W repertuarze:
– Niezniszczalni
– Niezniszczalni 2
– Niezniszczalni 3 (premierowo)
– Plan ucieczki

Dołącz na Facebooku: http://on.fb.me/1pRzofz  
Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.enemef.pl

ENEMEF: MARATON NIEZNISZCZALNYCH odbędzie się 15 sierpnia (piątek) jednocześnie w 23 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia: Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

Cennik biletów:
– 23 zł: specjalna cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 23 zł każdy
– 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 33 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się w piątek 1 sierpnia po 16:00. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Informacje o filmach:

Niezniszczalni
The Exependables, USA 2010, 104′
reżyseria: Sylvester Stallone
scenariusz: Dave Callaham, Sylvester Stallone
obsada: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li
muzyka: Brian Tyler

Największa demolka wszechczasów z ikonami kina akcji razem na jednym ekranie! Grupa najbardziej niebezpiecznych, wyspecjalizowanych najemników wyrusza z misją, której nikt nie odważył się podjąć. Muszą zlikwidować latynoskiego dyktatora, który od ponad 20 lat znęca się nad swoimi obywatelami i zagraża innym krajom. Po rozpoczęciu misji żołnierze odkrywają, że sprawy wyglądają inaczej, niż się tego spodziewali. Nieoczekiwanie wpadają w sieć kłamstw i zdrady. Misja zostaje udaremniona, a kompania staje w obliczu całkowitego rozpadu. Świetny film akcji, zrobiony w klasycznym stylu, z pościgami, wybuchami, strzelaniną i popisami kaskaderskimi.

Niezniszczalni 2
The Exependables 2, USA 2012, 102′
reżyseria: Simon West
scenariusz: Richard Wenk, Sylvester Stallone
obsada: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li
muzyka: Brian Tyler

Sylvester Stallone po raz kolejny zebrał na planie grupę gwiazd kina akcji. W drugiej części obok Sly’a pojawiają się: Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris oraz Jean-Claude Van Damme. Mr. Church ponownie zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste znaleźć, wytropić, zlikwidować. Wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, zwłaszcza, gdy jeden z nich, wciągnięty w pułapkę, ginie. Uzbrojeni po zęby, gotowi na największą zadymę, wyruszają po zemstę. Niezniszczalni powracają i są jeszcze bardziej niebezpieczni, jeszcze bardziej wkurzeni i skuteczni jak nigdy.

Niezniszczalni 3 (PREMIEROWO)
The Exependables 3, USA 2014, 100′
reżyseria: Patrick Hughes
scenariusz: Sylvester Stallone, Katrin Benedikt
obsada: Sylvester Stallone, Jason Statham, Antonio Banderas, Mel Gibson
muzyka: Brian Tyler
SPECJALNY POKAZ PREMIEROWY!

Kolejna cześć przygód słynnych Niezniszczalnych, na których czele stoją Barney Ross i Lee Christmas. Najemnicy mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z handlarzem bronią, jednym z założycieli Niezniszczalnych, Condradem Stonebanksem. W przeszłości Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Nie chcąc do tego dopuścić, Ross decyduje o dołączeniu do doświadczonej ekipy młodszych zawodników. Jednak zadanie, które na nich czeka, okazuje się być jednym z najtrudniejszych w ich karierze. Tym razem do filmowej ekipy dołączyli Mel Gibson i Antonio Banderas. Niesamowite emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Plan ucieczki
Escape Plan, USA 2013, 116′
reżyseria: Mikael Hafstrom
scenariusz: Miles Chapman
obsada: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel
muzyka: Brian Tyler

Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone to ikony kina akcji lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Ich spotkanie na planie jest gwarancją najlepszej akcji i doskonałej rozrywki. Ray Breslin to specjalista w dziedzinie zabezpieczeń. Zajmuje się projektowaniem zakładów karnych, z których nie da się uciec. Niespodziewanie los wystawia go na ciężką próbę. Ray zostaje niesprawiedliwie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Zrobi wszystko, by uciec i znaleźć tego, który wpakował go za kratki. By zrealizować swój plan, będzie jednak potrzebował wspólnika, zostaje nim Emil. Wymyślne rozwiązania zabezpieczeń przemycone w „Planie ucieczki”, motyw ucieczki i legendarni Sly i Arnie nie pozwolą przejść obojętnie obok tego filmu żadnemu szanującemu się miłośnikowi kina akcji.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony