Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Hilary Duff podpisuje kontrakt płytowy z Sony Music

Hilary Duff podpisuje kontrakt płytowy z Sony Music

(fot. materiały prasowe)Hilary Duff to jedna z najpopularniejszych wokalistek-aktorek młodego pokolenia. Rozpoczynała karierę jako Lizzie McGuire w telewizyjnej produkcji pod tym samym tytułem, by później występować w bardziej „dorosłych” produkcjach – zarówno kinowych, jak i serialowych.

Od początku łączyła ją z udaną karierą wokalną – przeboje „So Yesterday” czy „Come Clean” królowały na listach przebojów na całym świecie, a debiutancki krążek „Metamorphosis” zadebiutował na 1. miejscu amerykańskiej listy Billboard Chart 200. Duff łącznie sprzedała 15 milionów płyt i właśnie przygotowuje się do wydania kolejnego, piątego w karierze krążka. Jego pierwszą odsłoną jest numer „Chasing The Sun”, do którego właśnie udostępniono teledysk. Autorem piosenki są m.in. Colbie Caillat, Jason Reeves oraz znany ze współpracy z Beyonce, Fergie i Alicią Keys Toby Gad, który również utwór wyprodukował.

Dla Hilary Duff nowy utwór jest powrotem na scenę muzyczną po prawie 7 latach.

– „Wzięłam sobie urlop po to, żeby dokładnie przemyśleć w którym kierunku muzycznym powinnam iść. Jestem bardzo dumna z materiału, który już niedługo usłyszycie. „Chasing The Sun” to utwór nieco lżejszy, który pozwoli Wam pobujać w obłokach, ale cała płyta oparta jest na moich prawdziwych doświadczeniach życiowych.”

Premiera piątego albumu Hilary Duff planowany jest na jesień tego roku. Będzie to pierwsze wydawnictwo ukazujące się nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony