Jestes tutaj: Home » FILM » League of Legends transmisja rozgrywek na wielkim ekranie tylko w Multikinie

League of Legends transmisja rozgrywek na wielkim ekranie tylko w Multikinie

(fot. materiały prasowe)

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce rozpocznie transmisje rozgrywek League of Legends. Multikino przy współpracy z marką Sprite i Riot Games zapraszają na pilotażową transmisję rozgrywek „League Of Legends”.

Transmisja odbędzie się 31 lipca w trzech wybranych kinach sieci Multikino – Katowicach, Warszawie Złotych Tarasach oraz Wrocławiu Arkadach Wrocławskich. Transmisja rozgrywek League of Legends rozpocznie się 31 lipca o godzinie 17:00. W zależności od wyniku rozgrywki mogą potrwać do 22:00 lub do 1:00 jeśli będą wymagane dogrywki.

Podczas eventu dla osób posiadających bilety będzie możliwość spotkania ze znanymi YouTuberami współpracującymi z marką Sprite. Spotkania rozpoczną się o godzinie 16:30.

W Multikinie Wrocław Arkady Wrocławskie widzowie spotkają się z Rock-iem, w Multikinie Katowice z Rojem, a w Multikinie Warszawa Złote Tarasy z SKKF-em.

O YouTuberach:

SKKF, Rojo i Rock to absolutni liderzy w kanale gier komputerowych. Ich twórczość idealnie pasuje do SPRITE’a, który jest Sponsorem Głównym Transmisji rozgrywek League of Legends w Multikinie.

SKKF – to jeden z najpopularniejszych twórców ze środowiska gier w Polsce. Swoją osobowością i  umiejętnościami  zjednał sobie ogromną liczbę fanów osiągąjac ponad 900 000 subskrypcji. Ceni sobie bezpośredni kontakt z widzami, dzięki czemu jest przez nich niezwykle pozytywnie odbierany.

Rojo – pasjonat gier, rysunku i paintballu. Na swoim kanale prezentuje i recenzuje gry, uczy rysowania, a także prowadzi cykl felietonów „Zapytaj Roja”, w którym odpowiada na pytania zadawane przez jego widzów. Przez wielu fanów uważany za jednego z najlepszych specjalistów od gier komputerowych. Jego poziom subskrypcji wynosi obecnie prawie 820 000.

Rock – prezenter gier, vloger, komentator. Od trzech lat prowadzi programy dotyczące gier wideo, które stale cieszą się dużą popularnością wśród ponad 740 000 subskrybentów. Doceniany przede wszystkim za wiedzę oraz niezwykły szacunek dla słuchaczy.

Bilety:
Uwaga! Bilety na wydarzenie w cenie 20 zł.
Bilety już w sprzedaży online i w kasach kin. Liczba biletów ograniczona!

Uwaga! Komentarz angielski.
Organizator: Multikino S.A.
Producent: Riot Games Limited
Partner strategiczny: Sprite

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony