Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Fismoll w duecie z Oly

Fismoll w duecie z Oly

(fot. materiały prasowe)Wydawnictwo Nextpop przedstawia premierowy utwór Fismolla, „The Healing”, nagrany w duecie z debiutującą w Nextpop artystką Oly.

Singiel promuje nową serię wydawniczą o nazwie Tunnel Vision. Premiera pierwszej części kompilacji 19 sierpnia 2014 r.! Tunnel Vision to nowa seria kompilacji prezentujących wyselekcjonowaną uważnie muzykę spoza mainstreamu. Celem jej jest stworzenie słuchaczowi za każdym razem innego nastroju, określonego w podtytule każdej edycji. Nazwa kompilacji – Tunnel Vision – oznacza koncentrację na wybranym wycinku rzeczywistości. Pierwsza część serii nosi podtytuł Slow Burning. Jej nastrój jest idealny do nocnej podróży lub samotnego, zamyślonego wieczoru. Utwory takie, jak Fink „Sort Of Revolution”, The Cinematic Orchestra „To Build A Home”, Little Dragon „Twice” czy Agnes Obel „Riverside” stwarzają nastrój zamyślenia i melancholii, niczym z niego nie wytrącając aż do ostatniego dźwięku.

Slow Burning to utwory, które powoli się dopalają. Wyjątkową cechą serii Tunnel Vision będą utwory napisane specjalnie na nią przez artystów wydawanych przez wydawnictwo Nextpop, oraz nigdzie dotąd niepublikowane wersje ich piosenek.

Na kompilacji Tunnel Vision | Vol.1: Slow Burning ukażą się: premierowy utwór Fismolla „The Healing” wykonany z Oly. (której debiutancka płyta jest zapowiadana przez Nextpop na jesień 2014), zremasterowana wersja utworu Kari „The One”, którym Kari zadebiutowała w marcu 2014 r. na antenie brytyjskiej rozgłośni BBC Radio One, oraz utwór zespołu Bokka „Wait For It”, znany z koncertów grupy, który nie znalazł się na jej debiutanckiej płycie.

Lista utworów:
1. Fink – Sort Of Revolution
2. Thomas Dybdahl – I Just Can’t Bring Myself To Say The Words
3. Fallulah – Hold Your Horses
4. Agnes Obel – Riverside
5. Gem Club – Red Arrow (John)
6. Meshell Ndegeocello – Bitter
7. Little Dragon – Twice
8. Low Roar – Patience
9. The Cinematic Orchestra – To Build A Home
10. William Fitzsimmons – Beautiful Girl
11. Here We Go Magic – Over The Ocean
12. Kari – The One (Remastered)
13. Fismoll Feat. Oly. – The Healing (Unreleased Track)
14. Bokka – Wait For It (Unreleased Track)

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony