Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Szósty studyjny album Cosmic Gate

Szósty studyjny album Cosmic Gate

(fot. materiały prasowe)Prawie dwie dekady aktywności, 5 albumów, 10 kompilacji i ponad 30 oficjalnie wydanych singli. Niemiecki duet Cosmic Gate, to żywe legendy muzyki klubowej. W tym roku powracają, aby zaprezentować światu swój nowy studyjny album „Start To Feel”.

Kiedy spojrzymy na ich muzyczny dorobek, do którego zaliczają się wielokrotnie nagradzane albumy, kultowe single oraz znakomite kompilacje i remiksy, można śmiało stwierdzić że są jednymi z prekursorów muzyki tanecznej i najważniejszych postaci na scenie EDM. Poznali się w 1997 roku, a niedługo potem postanowili założyć wspólny projekt pod nazwą Cosmic Gate. Tak, nieprzerwanie przez 17 lat dostarczają swoim fanom mnóstwo futurystycznych dźwięków, okraszonych ciekawymi melodiami i wokalami.

Rok 2014 przynosi szósty studyjny album słynnego duetu, wydany w ich nowym labelu pod nazwą Wake Your Mind Records, należącym do holenderskiej wytwórni Armada Music. 16 utworów, które znalazły się na wydawnictwie „Start To Feel”, to połączenie typowego dla „kosmitów” mocnego, elektronicznego grania z elementami house’u, chilloutu, a nawet popu. Oprócz promującego album singla „Falling Back” z Ericiem Lumiere, materiał zawiera również kolaboracje z takimi artystami jak Emma Hewitt, Orjan Nilsen, Jeroma Isma-Ae, KhoMha czy Cary Brothers.

Duet Claus Terhoeven i Stefan Bossems powracają z kolejną porcją galaktycznych utworów!

Tracklista:
01. Happyness
02. Falling Back (with Eric Lumiere)
03. Fair Game (with Orjan Nilsen)
04. Alone (with Kristina Antuna)
05. No One Can Touch You Now (with Mike Schmid)
06. Telefunken (with Jerome Isma-Ae)
07. Run Away (with Eric Lumiere)
08. Going Home (with Emma Hewitt)
09. Sparks After The Sunset (with Sarah Lynn)
10. Yai
11. So Get Up
12. Try (with Jaren)
13. Start To Feel (with Cary Brothers)
14. Shine Forever (with Alexander Popov & Jannika)
15. Crushed
16. Tormenta (with KhoMha)

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony