Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Promuj książki u boku Magdy Kumorek

Promuj książki u boku Magdy Kumorek

(fot. materiały prasowe)Zapisałaś się już do Klubu Kobiety To Czytają? Masz jedyną i niepowtarzalną okazję, aby razem z Magdą Kumorek, ambasadorką Klubu, wystąpić w spocie promującym najnowszą klubową książkę, „Miasto z lodu” Małgorzaty Wardy. 

Wszystko, co trzeba zrobić, to przekonać jurorów, że to właśnie Ciebie powinni zaprosić do udziału w spocie. W jaki sposób? Dowolny. Możesz przygotować tekst, zdjęcie, nagranie video, rysunek. Organizatorzy konkursu liczą na inwencję czytelniczek, które już nieraz udowodniły, że kobietom czytającym nie brakuje kreatywności.

Konkurs został ogłoszony z okazji 1. urodzin istnienia Klubu. Nagrodą główną jest udział – wraz z Magdaleną Kumorek – w filmie promującym „Miasto z lodu”, najnowszą powieść Małgorzaty Wardy. Nagranie odbędzie się jeszcze w sierpniu w Warszawie, a organizatorzy zobowiązują się do pokrycia kosztów przejazdu i jednego noclegu.

Odpowiedzi konkursowe należy przesyłać do 3 sierpnia 2014 roku (do godz. 23:59), wyniki zostaną ogłoszone już 6 sierpnia. Powodzenia!

Oto spot promujący poprzednią książkę wydaną w ramach Klubu Kobiety to Czytają!:

Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na www.kobietyToCzytaja.pl

Klub Kobiety To Czytają! powstał w sierpniu 2013 z inicjatywy wydawnictwa Prószyński i S-ka. Jak zapewniają jego twórcy, Kobiety To Czytają! jest pierwszym w Polsce wirtualnym klubem dyskusyjnym otwartym dla wszystkich kobiet. Odwiedź klubowy fanpage www.facebook.com/klubKobietyToCzytaja.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony