Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premierowy teledysk Ceha Joint – „Plażing”

Premierowy teledysk Ceha Joint – „Plażing”

(fot. materiały prasowe)Wytwórnia Universal Music Polska prezentuje pierwszy teledysk promujący album Ceha Joint „Start”. Video zostało zrealizowane do wakacyjnego utworu „Plażing”, który utrzymany jest w stylistyce hip-hop/reggae.

Gościnnie w utworze wystąpił gitarzysta zespołu T.Love Janek „Jahlove” Pęczak. Za muzykę odpowiada Ollo Mothaship, skrecze zrobił DJ Gruzin, a beatbox to dzieło Andrzeja Kędzierawskiego. Za realizację klipu odpowiada ekipa R5 Films (reżyseria Darek Juraś)

Ceha Joint to raper z Warszawy, który przygodę z mikrofonem rozpoczął w 1999 roku. Współtwórca undergroundowych składów: CHZT, Nowy Styl Podziemia, TCHNS oraz funkowej grupy Brand New Bang. Reprezentant ulicznego nurtu, który nie boi się eksperymentów z reggae czy drum n bassem.

Na legalnym debiucie rapera usłyszymy znakomitych gości, swoje zwrotki dograli m.in. Lilu, Sidney Polak, Gigante Savage Rehab UK, Wołominiacy, Bosski Roman, Rap Talizman, Suja THS, Razet, Tyson Knight, Junior WSM oraz BRZ. Na albumie nie zabraknie także wokalistów – Ania Iwanek z Rubber dots, Janek „Jahlove” Pęczak z T. Love oraz Ida Cupas zadbali o śpiewane refreny.

Muzykę na albumie „Start” wyprodukowali pierwszoligowi producenci, m.in.: Piero, Olo Mothaship, Donde, Łukasz Borowiecki, Feru i australijski duet PCD. Nie zabraknie także bitów od młodych undergroundowych graczy – swoje trzy grosze dołożyli Islim oraz Kofson. Za skrecze i cuty odpowiadają DJ Danek oraz DJ Gruzin. Sidney Polak z Chłopcy w brzmieniu odpowiada za produkcję materiału z nadchodzącej płyty.

Premiera albumu „Start” wkrótce.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony