Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Ania Frontczak z Bitwy na Głosy wydała drugi singiel

Ania Frontczak z Bitwy na Głosy wydała drugi singiel

(fot. materiały prasowe)Prezentujemy najnowszy numer i teledysk Ani Frontczak. Piosenka jest lekka, przyjemna idealna na wakacyjne szaleństwa na plaży czy spacer po górach.

Może być też nieodłącznym towarzyszem naszych wycieczek rowerowych, czy podczas podróży samochodem. Piosenka łatwo wpada w ucho i ma zapamiętywalny tekst o miłości! O rozterkach, które przeżywają związki o rozstaniach i wyciąganiu z tego pozytywnych wniosków.

Ania Frontczak to młoda, zdolna i ambitna wokalistka, okrzyknięta polską Katy Perry przez portale internetowe takie jak Eska.PL , WP.pl Czy Bravo.pl

Piosenkarka znana jest z 2 edycji Bitwy na Głosy – była w grupie Moniki Kuszyńskiej, występowała także, w programie Jaka to Melodia. Dziś podbija polski rynek muzyczny.

Ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jej pierwszy singiel „Emily” obejrzało ponad pół miliona osób, oraz prawie MILION odsłuchało go na stronie ESKA.pl. Piosenkę EMILY usłyszeć możemy w radio ESKA czy RMF MAXX. Przez ponad 2 tygodnie „Emily” utrzymywała się na liście HOP BĘC (zestawienie największych hitów) radia RMF MAXX. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych m.in. konkursu Kryształowa Nuta 2014. Debiutowała w różnych programach m.in. w bardzo popularnym programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN.

Jej najnowszy singiel „Tak mocno” już dostępny na oficjalnym kanale wytwórni MY MUSIC pomału podbija serca słuchaczy.

Niebawem będziemy go mogli usłyszeć wielu stacjach radiowych i telewizyjnych!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony