Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Love, Peace, Woodstock

Love, Peace, Woodstock

(fot. materiały prasowe)Wielu z utęsknieniem odlicza już dni. A jest do czego, bo w tym roku Woodstock rusza już po raz dwudziesty.

Jak co roku ten niewątpliwie jeden z największych festiwali w Polsce, odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą na przełomie lipca i sierpnia w dniach: 31.07-2.08. Organizatorem jest wszystkim znana Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób chce podziękować za zaangażowanie w styczniową akcję charytatywną. Dzięki temu na czterech scenach występuje wielu artystów z Polski jak i z zagranicy, niezależnie od tego czy posiadają status początkującej kapeli czy zespołu dużego formatu. O tym kto zaprezentuje się publiczności decyduje Fabryka Zespołów. Natomiast najlepszego z najlepszych wykonawców Dużej, Małej jak i Folkowej sceny wyłania publiczność. Laureaci każdej z nich, łącznie trzech, oprócz statuetki otrzymują również szanse wystąpienia w przyszłym roku na festiwalu na dużej scenie.

Na Festiwalu promowane są takie wartości jak przyjaźń, pokój czy ekologia (np. naładuj sobie telefon jeżdżąc na rowerze). Porządku na terenie Woodstocku pilnuje policja, a wraz z nią Niebieski i Pokojowy Patrol.

Koncerty rozpoczynają się o 15 godzinie i tak oto:

Duża Scena:
Orkiestra Kostrzyńska, T. Love, Shata Qs, The Bill, Protoje & Indiggnation, Hatebreed, Budka Suflera, Skid Row, Volbeat, Bednarek, Tabu, Be.My, Carrantuohill & Eleonor Mcevoy,  Lao Che, Acid Drinkers, Skindred, Ky-Mani Marley,  Ska-P, Kapela Ze Wsi Warszawa & Mercedes Peon, Ukeje, The Brew, Marika & Spokoarmia,  Piersi,  Jelonek, Coma, Accept, Manu Chao La Ventura, The Bosshoss;

Mała Scena:
Know, Bubliczki, Gambardellas, Wild Pig, Shamboo & Muniek, Bulbwires, Dr. Misio, Ifi Ude, Trzynasta W Samo Południe, Enclose, Skubas, Łzy, Ania Rusowicz, Animal Music, Metka, Shirley Holmes, Mama Selita, Paula & Karol, Zmaza, The Sunpilots, The Sixpounder;

Pokojowa Wioska Kryszny:
The Bastard, Offensywa, Chilli Crew, Paihivo, Bunkier, Gaga Zielone Żabki, Azotox, Hands Resist, Clock Machine, Natural Mystic, Ras Luta, Mesajah, Ŝanĝo, The Synki, Bongostan, Running Red, Prawda, Włochaty, Tzn Xenna, Kzp, De Łindows, Radical Soul Amunition, Enchantia, Night Mistress, Kabanos.

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony