Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Polka na scenie z Pharrellem Williamsem przed 70-tysięczną publicznością

Polka na scenie z Pharrellem Williamsem przed 70-tysięczną publicznością

(fot. materiały prasowe)Poznali się przed pięcioma laty podczas drugiej edycji Orange Warsaw Festival. Ona opiekowała się zespołami grającymi na festiwalu, on z formacją N*E*R*D występował pod Pałacem Kultury i Nauki. Widzieli się krótko, jego plan wizyty był bardzo napięty a ona poza N*E*R*D oddelegowana była do jeszcze kilku gwiazdami.

Od razu zapałali do siebie sympatią, zaproszono ją na kilka kolejnych koncertów grupy. Mimo, że zobaczyli się jeszcze kilka razy, to dopiero ich ostatnie spotkanie odbiło się echem we wszystkich mediach.

W miniony weekend Pharrell Williams wystąpił jako headliner podczas szkockiego festiwalu T In The Park. Kasia „Pinky” od kilku lat pracuje już przy organizacji imprez w Wielkiej Brytanii – m.in. właśnie T In The Park. W festiwalowym zamieszaniu nie przypuszczała, że ponownie uda jej się porozmawiać ze swoim idolem. Wystarczyła jednak chwila, aby Pharrell dostrzegł jej różowe włosy i przypomniał sobie ich spotkanie przed laty. Tym razem mieli dla siebie więcej czasu – Pinky opowiedziała mu historię, pokazała tatuaż N*E*R*D zrobiony na pamiątkę tamtego pierwszego spotkania… ale najważniejszy moment miał dopiero nastąpić. Podczas koncertu przed ponad 70-tysięczną publicznością Pharrell zaprosił Kasię na scenę, zdradził że to między innymi muzyka pomogła jej pokonać chorobę i przy aplauzie tysięcy gardeł zadedykował jej swój największy przebój – „Happy”.

Czy możliwa jest przyjaźń miedzy idolem a fanem? Po obejrzeniu tego materiału nikt nie powinien mieć już żadnych wątpliwości…

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony