Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Kim Cesarion na płycie w sklepach już teraz, na żywo w Polsce w najbliższą niedzielę

Kim Cesarion na płycie w sklepach już teraz, na żywo w Polsce w najbliższą niedzielę

(fot. materiały prasowe)Autor jednego z najbardziej rozpoznawalnych przebojów tego roku – „Undressed” – i jednej z najciekawszych popowych płyt tego roku – również zatytułowanej „Undressed” – kocha polskich fanów. Kim Cesarion, bo to o nim mowa, już w najbliższą niedzielę wystąpi na imprezie z cyklu „Lato Zet i Dwójki” i nie będzie to jedyny występ Szweda przed polską publicznością w te wakacje.

Szczegóły wkrótce, ale przypomnijmy też, że artysta wystąpił już m.in. w programach Taniec z Gwiazdami, Dzień Dobry TVN  i Jaka To Melodia. Podczas zbliżającego się niedzielnego występu, transmitowanego przez TVP2 wykona hit „Undressed” i nowy singiel „I Love This Life, który powoli  pnie się w górę list przebojów także w naszym kraju.

Przypomnijmy, że płyta „Undressed” ukazała się dokładnie 8 lipca i jest to świetnie zaaranżowana, elektro-popowa mieszanka z elementami muzyki soul, r’n’b, dance i delikatnymi wpływami lat 90-tych. Jednym ze współtwórców większości kompozycji na płycie jest Polak – Łukasz Duchnowski, prywatnie przyjaciel Kima od czasów liceum. Album idealnie nadaje się do letniego relaksu, podróży i ma duże szanse stać się ścieżką dźwiękową nadchodzących wakacji dla wszystkich, którzy cenią ambitny pop. I nie boją się uzależniających kawałków, od których nie sposób się uwolnić już po pierwszym przesłuchaniu!

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony